PH قلیایی آب تولید شده از دستگاه تصفیه آب واتر تک

PH قلیایی آب تولید شده از دستگاه تصفیه آب واتر تک

در این مطلب می خواهیم با PH آشنا شویم و اطلاعاتی را درباره ی آن به دست آوریم .

PH چیست ؟ PH مقیاسی است که میزان اسیدی و یا بازی بودن یک محلول را نشان می دهد . چگونه میزان اسیدی و بازی بودن یک محلول را متوجه شویم ؟ PH عددی در بازه ی 0 تا 14 می باشد .

هر گاه محلولی دارای PH کوچک تر از 7 باشد یعنی آن محلول محلولی اسیدی می باشد و هنگامی که محلول دارای PH بزرگ تر از 7 باشد یعنی آن محلول محلولی بازی یا قلیایی می باشد . اگر PH 7 باشد محلول نه اسیدی است نه بازی همانند آب مقطر .

نکته ای که در مورد اندازه گیری PH وجود دارد این است که اندازه گیری PH محلول باید در دمای 25 درجه سلسیوس انجام شود . در آزمایشگاه های صنعتی برای این که میزان PH محلول های مختلف اندازه گیری شود از وسیله ای به نام PH متر استفاده می شود .

محلولی که قلیایی باشد به طور مثال آب محلولی است که PH بالاتر از 7 دارد . آب قلیایی آبی است که خواص بسیار مفیدی برای بدن خواهد داشت و در آن ترکیب های مفیدی وجود دارد از جمله مواد و املاحی که باعث افزایش خاصیت قلیایی آب می شود . آب قلیایی شفافیت و سلامت پوست را افزایش می دهد و عملکرد سیستم گوارشی بدن را بهبود می بخشد .

در صنعت تصفیه آب بر روی دستگاه های تصفیه آب خانگی می توان فیلتر قلیایی نصب کرد . این فیلتر با افزودن املاح مفید به آب PH آب را بالاتر از 7 می برد و علاوه بر آن خواص مفیدی نیز به آن می افزاید .

به طور کلی PH های مختلف آب به چه صورت هستند ؟

آبی که PH آن بین 5/7 تا 5/8 باشد آبی است که در بدن به جذب بهتر کلسیم کمک می کند . اگر  PH بین 8 تا 9 باشد برای پخت و پز و نوشیدن مناسب است . PH 5/8 تا 10 برای این که عملکرد اندام های گوارشی را بهتر کند ، مفید است  و آبی که PH آن بین 9 تا 11 باشد برای شستشو علی الخصوص ظروف چرب مناسب است .

PH قلیایی آب تولید شده از دستگاه تصفیه آب واتر تک

PH قلیایی آب تولید شده از دستگاه تصفیه آب واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط