تعویض فیلترwater tek دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

تعویض فیلتر زمانی انجام می شود که فیلترها اشباع شده و دیگر توانایی حذف آلاینده ها را  نداشته باشند. اگربعد از منقضی شدن  فیلترها ، با فیلترهای جدید جایگزین نشوند علاوه بر اختلال در دستگاه تصفیه آب آشامیدنی که گاه می تواند به سلامتی مصرف کننده نیز آسیب برساند، باعث آسیب رساندن به اجزای دستگاه شده وهزینه های بیشتری را به مصرف کننده تحمیل کند .

زمان تعویض فیلترها با توجه به میزان رسوبات و املاح آب هر منطقه متفاوت است .

فیلتر مرحله اول : فیلتر پرو پلی پیلن یا الیافی که توانایی حذف شن، گل ولای، لجن و بطور کلی ذرات معلق به قطر 1 تا 5 میکرون که معمولا عمر این فیلتر 3 ماه می باشد. در زمان تعویض به رنگ قهوه ای تغییر رنگ می دهد .

فیلتر مرحله دوم :

فیلتر کربن اکتیو : طعم، بو و کدورت آب را گرفته و باعث شفاف شدن آب میشود .زمان تعویض فیلتر به صورت دوره ای هر 9ماه یک بار است.

فیلتر مرحله سوم : فیلتر کربن بلاک است که عملکرد فیلتر مرحله دوم را تکمیل می کند. وظیفه این فیلتر حذف کلر موجود در آب است . زمان تعویض فیلتر به همرا فیلتر مرحله دوم می باشد.

فیلتر مرحله چهارم : فیلتر ممبران مهمترین فیلتر دستگاه تصفیه آب می باشد که ذرات معلق را تا 0.0001 میکرون از بین می برد. عمر این فیلتر بسته به 3 فیلتر بالایی دارد اگر فیلتر های پیش تصفیه به موقع عوض شود عمر فیلتر به 18 ماه یا بالاترهم می رسد .

فیلتر مرحله پنجم : فیلترپست کربن که طعم و بوی آب را در تانک ذخیره دستگاه تصفیه آب بهبود می بخشد. زمان تعویض آن بسته به میزان آب عبور کرده از آن یا همان میزان مصرف آب داشته ومعمولا هر 12 ماه یکبار تعویض می شود.

فیلتر مرحله ششم :

فیلتر مینرال: آب طی فرایند تصفیه ممکن است مقداری از مواد معدنی خود را از دست بدهد که این فیلتر تمامی مواد معدنی آب را بر می گرداند. عمر این فیلتر به 12 ماه می رسد .

برای خرید و تعویض فیلتر خود با آگاهی کامل عمل کنید و با کارشناسان ما در شرکت کاسپین ارتباط عرشیا مشورت نمایید بنابراین برای آگاهی از محصولات و ثبت سفارش با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید .

تلفن ثابت: 65522963 و  65522923 -021          همراه: 09122972091

مطالب مرتبط