تصفیه آب شهری

امروزه سلامتی انسان ها با توجه به پیشرفت جوامع و صنعتی شدن آنها، بیشتر از قبل در خطر است. آب حیاتی ترین ماده است که هر انسانی به صورت روزانه به آن نیاز دارد پس تصفیه آب شهری مهم است.

به منظور حفظ سلامت آب، باید آب تصفیه گردد و انجام اینکار به وسیله دستگاه تصفیه آب صورت می گیرد. دستگاه تصفیه آب در انواع مختلفی مشاهده می شود مثل رومیزی، سرشیری و زیرسینکی، که روش نصب و ساختار هر یک با دیگری فرق دارد.

دستگاه تصفیه زیرسینکی پیچیده ترین ساختار را نسبت به دو نوع دیگر دارد و در زیر سینک ها نصب می گردد. این نوع دستگاه تصفیه آب دارای تعدادی فیلتر است که روند تصفیه آب را بهبود می بخشند و نوع مرغوب تصفیه آب، دارای شش فیلتر است ولی میتوان فیلتر های دیگری را بر حسب نیاز به آن اضافه کرد.

قبل از خرید دستگاه تصفیه آب از کیفیت قطعات به کار رفته در آن اطمینان حاصل کنید و دستگاهی را خریداری کنید که دارای خدمات پس از فروش باشد تا در صورت وقوع هر گونه مشکل فنی متخصصان در این زمینه، حل مشکل را تسهیل ببخشند.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا آماده ارائه هر گونه خدمات برای دستگاه های تصفیه آب از جمله واترتک می باشد، برای آگاهی از محصولات و مشاوره لازم می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

تلفن ثابت: 65522923-021          همراه: 09122972091

مطالب مرتبط