آشنایی با های پرشر و لوپرشر دستگاه تصفیه آب واتر تک

آشنایی با های پرشر و لوپرشر دستگاه تصفیه آب واتر تک

های پرشر و لوپرشر دو قطعه مهم دستگاه تصفیه آب خانگی هستند که وجود آنها بر روی دستگاه بسیار ضروری است و وظیفه آن ها قطع فشار و جریان آب است.

لوپرشر دستگاه تصفیه آب واتر تک جریان فشار آب پایین و های پرشر وظیفه جریان فشار آب بالا را بر عهده دارد.

وقتی فشار آب پایین باشد لوپرشر وظیفه خاموش کردن پمپ، قطع جریان آب را دارد و وقتی فشارجریان آب بالا باشد های پرشر وظیفه خاموش کردن پمپ و قطع جریان برق را برعهده دارد.

در واقع هنگامی که فشار آب از یک میزانی کمتر بشه، یک فرمان به پمپ آب ارسال می شود تا پمپ آب کار کند و دوباره فشار رو بالا ببرد.

زمانی که فشار در دستگاه واتر تک بالا می رود، به صورت خودکار فرمان به پمپ آب ارسال می‌شود تا پمپ خاموش شود.

در دستگاه تصفیه آب فشار باید بین 50 تا 125 PSI باشد. اگر فشار آب از این میزان بیشتر باشد یعنی مخزن پر شده و دوباره آب با فشار بالا وارد مخزن شده و باعث ترک خوردگی و انفجار مخزن می شود که بسیار خطرناک است.

فشار بالا در دستگاه تصفیه آب واتر تک به مراتب از فشار پایین خطرناک تر است. چون وقتی فشار پایین است دوباره پمپ شروع به کار می کند و فشار را تنظیم می کند ولی اگر فشار بالا باشد و سوئیچ فشار بالا کار نکند باعث ایجاد سانحه انفجار می شود.

جای های پرشر و لوپرشر بر روی دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

لوپرشر: لوپرشر بر پشت دستگاه قرار دارد و یک سر آن به فیلتر یک و سر دیگر آن به شیر برقی متصل است.

های پرشر: های پرشر بین فیلتر ممبراین و فیلتر پست کربن (فیلترهای 4،5) قرار دارد و یک سر آن به ممبراین و سر دیگر آن به پست کربن متصل است.

مزایای های پرشر و لو پرشر:

+طول عمر بیشتر پمپ

+کنترل فشار آب

+افزایش طول عمر ممبراین

+هدر نرفتن آب

آشنایی با های پرشر و لوپرشر دستگاه تصفیه آب واتر تک

آشنایی با های پرشر و لوپرشر دستگاه تصفیه آب واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط