آچار شیر برداشت در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

آچار شیر برداشت در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک برای خروج و در دسترس قرار دادن آب تصفیه شده به مصرف کنندگان از شیر برداشت مجزاء استفاده می کنند.

این شیر عموما بر روی سینک ظرفشویی نصب می شود اما با دستگاه تصفیه آب خانگی با استفاده از شیلنگ و انواع اتصالات ارتباط دارد.

شیرهای برداشت دارای بخشی هستند که بر روی سینک نصب شده و ظاهر زیبا و ظریفی دارند

همچنین دارای بخشی می باشند که با عنوان لوله زیرین خوانده می شوند و زیر سینک قرار می گیرند و محل اتصال شیلنگ به شیر هستند.

خرابی شیر برداشت، نشتی آب و پوسیدگی شیر از جمله مواردی است که منجر به تعویض این قطعه می شود. برای باز کردن شیر از آچار شیر برداشت استفاده می شود و می توان با استفاده از آن به آسانی شیر برداشت را باز کرد.

با قرار دادن دستگاه تصفیه آب خانگی زیر سینک ظرفشویی عموما فضای بسیاری اشغال می شود، به همین دلیل فضای آزاد زیر سینک عموما کم است و در اغلب موارد باز و بسته کردن شیر برداشت با دشواری انجام می شود.

آچار شیر برداشت تصفیه آب برای باز و بسته کردن آسان تر شیر برداشت طراحی شده است.

این آچار عموما از جنس پلاستیک بسیار فشرده و مستحکم ساخته می شوند و در بخش انتهایی شیر گیره هایی وجود دارد که از آن برای باز کردن شیر استفاده می کنند.

در واقع بخش داخلی این آچار خالی است و می توان از آن شیلنگ تصفیه را عبور داد و به آسانی شیر را باز کرد.

این آچار دارای لوله ای است که برای کنترل آچار به کار برده می شود و طولی حدودا 15 سانتی متر دارد.

این شیرها به سبب فشاری که به آنها وارد می شود از کیفیت و توان بالایی برخوردار هستند.

آچار شیر برداشت در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

آچار شیر برداشت در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط