آچار هوزینگ ممبران تصفیه آب واتر تک

آچار هوزینگ ممبران تصفیه آب واتر تک

فیلتر ممبران اصلی ترین فیلتر دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس واتر تک (water tek) به حساب می آیند. اغلب فیلترهای ممبران به صورت کارتریجی طراحی می شوند یعنی فیلتر باید درون محفظه مخصوص ممبران قرار بگیرد.

آچار هوزینگ قطعه ای پلاستیکی است و ساختاری ساده دارد. این آچار دارای یک دسته است و قسمت بالایی آن سطح مقطعی دایره ای شکل و تو خالی دارد.

آچار هوزینگ یکی از ابزارهایی است که برای باز و بسته کردن هوزینگ های فیلتر دستگاه بسیار کاربردی است. با استفاده از این آچارها محفظه فیلتر به راحتی باز و بسته می شود و هیچ گونه آسیبی نمی بیند.

از آنجایی که ساختار هوزینگ ممبران متفاوت تر از بقیه هوزینگ ها است آچار مخصوص باز و بسته کردن آن نیز تفاوت هایی با سایر آچارها دارد.

هوزینگ ممبران همواره در معرض آبی قرار دارد که سرشار از املاح و فلزات سنگین می باشد. املاح و مواد معدنی موجود در آب سبب رسوب در اطراف محفظه می شوند و ممکن است باز و بسته کردن هوزینگ را با اختلال مواجه کند.

اما آچار هوزینگ در این زمینه بسیار کارآمد است و می تواند بدون هیچ صدمه ای محفظه ممبران را از دستگاه جدا کند و یا آن را بر جای خود با فشار لازم متصل نماید.

آچار هوزینگ ممبران مرغوب باید کمی انعطاف داشته باشد تا بتواند به درستی اطراف هوزینگ ممبران را در بر بگیرد. با ایجاد فشار لازم به دسته این آچارها می توانید به راحتی محفظه را از سیستم جدا کنید و فیلتر ممبران را بررسی  یا تعویض نمایید.

دقت داشته باشید که هنگام باز و بسته کردن هوزینگ باید آچار را به صورت افقی از زیر محفظه وارد نمایید و سپس اقدام به چرخاندن آچار با فشار ثابت کنید.

آچار هوزینگ ممبران تصفیه آب واتر تک

آچار هوزینگ ممبران تصفیه آب واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط