آیا استفاده از محافظ برق برای دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک ضرورت دارد؟

آیا استفاده از محافظ برق برای دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک ضرورت دارد؟

دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر سیف تنها با جریان برق کار می کنند و ورود جریان برق به دستگاه با ولتاژ مناسب لازمه شروع کار این دستگاه ها است.

همان گونه که می دانید برق شهری در منازل با ولتاژ 220 ولت در جریان است، اما دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک مصرف برق بسیار ناچیزی دارند و تنها با جریان برق 24 ولت کار می کنند.

بنابراین مصرف برق این دستگاه ها بسیار ناچیز است، اما رساندن جریان برق ثابت و بدون نوسان به قطعات برقی دستگاه بسیار مهم است.

پیشنهاد می شود برای دریافت خروجی با کیفیت تر و بدون نوسان برق به دستگاه تصفیه آب خانگی از یک محافظ برق استفاده کنید.

دقت داشته باشید که محافظ برق بهتر است دارای تثبیت کننده جریان باشد، در این صورت می تواند جریان برق 24 ولت را کاملا ثابت و بدون نوسان به قطعات برقی دستگاه برساند.

شاید تهیه محافظ های برقی که دارای تثبیت کننده جریان می باشند کمی گران باشد، در صورتی که به هر دلیل از محافظ های برق استابلایزر استفاده نکرده اید.

می توانید از محافظ های برق تاخیری که نسبت به تغییرات ولتاژ حساسیت بالایی دارند استفاده کنید.

به عنوان نمونه محافظ های برقی که عموما برای کامپیوتر مورد استفاده قرار می گیرند، مناسب هستند.

همان گونه که قبل تر ذکر شد، استفاده از محافظ برق در دستگاه های تصفیه آب خانگی واترتک ضرورت ندارد.

بلکه تنها به عنوان یک ابزار کمکی به حساب می آید و با استفاده از آن می توان جریان برق ثابت و بدون نوسانی را به دستگاه رساند.

از طرفی جریان برق ثابت به عملکرد هرچه بهتر پمپ بسیار کمک می کند و بالعکس جریان برق ضعیف می تواند عملکرد پمپ و حتی سایر قطعات برقی را با اختلال مواجه کند.

آیا استفاده از محافظ برق برای دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک ضرورت دارد؟

آیا استفاده از محافظ برق برای دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک ضرورت دارد؟

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط