آیا مواد معدنی موجود در آب توسط دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک حذف می شوند؟

آیا مواد معدنی موجود در آب توسط دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک حذف می شوند؟

ناخالصی های سمی و مضر مانند نیترات، آرسنیک، نیتریت و فلزات سنگین و غیره به همراه برخی از یون ها و املاح مفید در آب وجود دارند که توسط فیلتر ممبران به طور کامل حذف می شوند.

به این نکته توجه داشته باشید تا به امروز هیچ روش تصفیه آبی وجود ندارد که تنها املاح سمی را شناسایی و حذف کند و املاح معدنی مفید را در آب باقی بگذارد.

البته املاح و مواد معدنی مورد نیاز بدن انسان از طریق مواد غذایی و سبزیجات تامین می شود و در واقع آب به عنوان یک منبع تامین کننده مواد غذایی به حساب نمی آید.

و اگر این مواد درون آب وجود نداشته باشد، بدن با کمبود مواد معدنی مواجه نخواهد شد.

در نظر داشته باشید اگر مقدار کلسیم درون آب در یک نمونه 40 ppm باشد، بدین معناست که در هر لیتر از آب حدودا 40 میلی گرم کلسیم وجود دارد.

به بیان دیگر می توان گفت در هر لیوان از آب در حدود 10 میلی گرم کلسیم موجود است.

در حالی که میزان کلسیم موجود در آب در یک لیوان شیر 290 میلی گرم است و می توان گفت حدودا 29 برابر آب است.

دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک همانند سایر سیستم های تصفیه آب مواد آلی موجود در آب را به همراه مواد سمی و مضر حذف می کنند و قادر به تشخیص و جداسازی املاح مفید از مضر نمی باشد.

این نکته را در نظر گرفته باشید اغلب املاحی که درون آب وجود دارد عموما از نوع املاح غیر آلی هستند و بدن انسان قابلیت جذب املاح غیر آلی را ندارد.

به همین دلیل با خیال راحت می توانید از دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس استفاده کنید.

زیرا در بسیاری از دستگاه های تصفیه آب خانگی برای جبران کسری مواد معدنی در آب از فیلتر مینرال یا مواد معدنی استفاده می شود.

آیا مواد معدنی موجود در آب توسط دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک حذف می شوند؟

آیا مواد معدنی موجود در آب توسط دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک حذف می شوند؟

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط