استفاده از بست نگهدارنده در دستگاه تصفیه آب واتر تک

استفاده از بست نگهدارنده در دستگاه تصفیه آب واتر تک

در دستگاه تصفیه آب برای نگه داشتن و ثابت ماندن فیلتر از بست نگهدارنده استفاده می کنند که به چند صورت وجود دارند . به بست نگهدارنده فیلتر ، پایه نگهدارنده فیلتر، کلیپس فیلتر،عینکی و یا گیره فیلتر می گویند .

جنس بست نگهدارنده فیلتر از پلی پروپیلن ساخته شده به دلیل اینکه در زمان وصل کردن و یا جدا کردن فیلتر پایه نگهدارنده آسیب نبیند و باعث شکستگی و ترک نشود.

بست نگهدارنده به چهار دسته تقسیم می شود:

1- بست نگهدارنده فیلتر بزرگ دستگاه تصفیه آب: برای فیلتر های قطر 2.5 اینچ می باشد. برای ثابت نگه داشتن فیلتر بزرگ کارایی دارد. با کمک گیره فیلتر را به براکت وصل می کنند. اصلی ترین کارایی بست نگهدارنده بزرگ متصل کردن هوزینگ ممبران است. برای فیلترهای اینلاین در پشت یخچال و ساید بای ساید نیز کاربرد دارد.

2-بست نگهدارنده فیلتر کوچک: برای فیلتری که قطر 2 اینچ می باشد کاربرد دارد. برای فیلترهای کوچک کارایی دارد . بیشترین مصرف در فیلتر های کوچک پشت یخچال می باشد.

3-بست نگهدارنده بزرگ به کوچک : برای اتصال فیلتری با قطر زیاد (مثل هوزینگ فیلتر ممبران ) به فیلتر کوچکتر (فیلتر پست کربن) می باشد. بست نگهدارنده بزرگ به کوچک به جایی نصب نمی شود  ولی باید یکی از دو فیلتر به جایی نصب شوند.

4-بست نگهدارنده کوچک به کوچک : دو فیلتر با قطر 2 اینچ به هم متصل می کند. قابل پیچ شدن به جایی نیست. این بست نگهدارنده کاربرد فراوانی دارد. برای اتصال فیلتر پست کربن به فیلتر مینرال و همچنین فیلترهای کوچک اینلاین پشت یخچال و ساید بای ساید به هم استفاده می شود .

استفاده از بست نگهدارنده در دستگاه تصفیه آب واتر تک

استفاده از بست نگهدارنده در دستگاه تصفیه آب واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی و تهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کارآزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به صورت حضوری در محل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط