انواع هوزینگ دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک و کارایی آن

انواع هوزینگ دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک و کارایی آن

هوزینگ ها محفظه هایی هستند که درون آن فیلتر های 1 ،2 ،3 (فیلتر الیافی ، فیلتر کربن اکتیو ، فیلتر کربن بلاک)  قرار می گیرد.

هوزینگ های دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک دونوع هستند :

هوزنگ شفاف و هوزینگ مات

هوزینگ شفاف : هوزینگ شفاف همان طور که از اسمش مشخص است ما می توانیم درون آن را مشاهده کنیم و فیلتر مرحله یک (فیلتر الیافی) درون آن قرار می گیرد.

هوزینگ مات : هوزینگ مات سفید رنگ است و ما نمی توانیم داخل آن را ببینیم و درون آن فیلتر های 2،3(فیلتر کربن فعال ، کربن بلاک) قرار می گیرد.

هوزینگ ها از دو بخش: گپ هوزینگ و بدنه هوزینگ تشکیل شده اند.

گپ هوزینگ (هد هوزینگ) بالای هوزینگ قرار دارد که به وسیله آن هوزینگ ها به پایه فلزی ( براکت ) متصل می شوند.

هوزینگ های دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک دارای دوسر باز هستند که شلنگ دستگاه به آن متصل می شود و آب وارد هوزینگ ها می شود.

فیلترها درون بدنه هوزینگ قرار می گیرند و آب وارد بدنه هوزینگ می شود و فیلتر شروع به تصفیه آب می کند و به نوبت آب وارد هوزینگ بعدی می شود .

هوزینگ ها با آچار هوزینگ باز و بسته می شوند. هوزینگ ها جزو قطعات مهمی هستند که باید محکم بستن آن را جدی بگیریم اگر هوزینگ ها محکم و مقاوم نباشند موجب نشتی آب در دستگاه می شود.

هوزینگ ها نیز ازاندازه های مختلفی برخوردار هستند. هوزینگ های دستگاه تصفیه آب خانگی زیرسینکی واتر تک کوچک تر بوده و ابعاد کمتری نسبت به دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی دارند.

انواع هوزینگ دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک و کارایی آن

انواع هوزینگ دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک و کارایی آن

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط