اهمیت تعویض به موقع فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

اهمیت تعویض به موقع فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

در صورتی که فیلتر ممبران به عنوان فیلتر اصلی دستگاه تصفیه آب خانگی RO به موقع تعویض نشود، قطعا عوارض زیادی به همراه آن برای دستگاه تصفیه پیش خواهد آمد.

عدم تعویض به موقع فیلتر ممبران علاوه بر اینکه سبب پایین آمدن کیفیت آب می شود، حتی می تواند به قطعات و تجهیزات دستگاه آسیب های زیادی وارد کند.

همان گونه که گفته شده مهم ترین مسئله در صورت عدم تعویض به موقع ممبران، خروج آب سخت و بدون کیفیت از دستگاه خواهد بود.

از آنجایی که آب خروجی از ممبران مستقیما وارد مخزن می شود، پس مخزن اولین قطعه ای است که مورد آسیب قرار می گیرد.

وجود آهک و انواع رسوبات می تواند سبب افت کیفیت مخزن شود، همان گونه که می دانید مخازن ذخیره پلمپ هستند و امکان شستشو آنها وجود ندارد، بنابراین مخزن برای همیشه کیفیت خود را از دست داده و حتی اگر ممبران پس از آن به موقع تعویض شود، مخزن قادر به حفظ کیفیت اولیه آب نمی باشد و همواره یون های سخت را به آب اضافه می کند.

آب سخت می تواند سرعت کارایی شیر برداشت را از دست بدهد، شیرهای برداشت تصفیه بسیار ظریف و کوچک هستند و تنها برای عبور آب تصفیه شده طراحی شده اند، به همین دلیل عبور آب سخت و حاوی رسوبات سبب خرابی مغزی و به چکه افتادن شیر برداشت می شود.

کیپ شدن فیلتر ممبران در اثر عدم تعویض به موقع فیلتر می تواند فشار زیادی را به پمپ تصفیه وارد کند.

زمانی که آب از فیلتر ممبران عبور کند فشار زیادی به پمپ وارد می شود و حتی در این مواقع ممکن است دیافراگم پمپ پاره شود.

از همه مهم تر اگر فیلتر ممبران به موقع تعویض نشود باکتری ها و انواع میکروب ها و ویروس ها وارد آب می شوند و آب خروجی از دستگاه به هیچ عنوان سالم نیست و برای مصرف کننده مناسب نمی باشد.

اهمیت تعویض به موقع فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

اهمیت تعویض به موقع فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط