بست فاضلاب تصفیه آب واتر تک watertek

بست فاضلاب تصفیه آب واتر تک watertek

دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس واتر تک (water tek) مانند سایر سیستم های اسمز معکوس در کنار تولید آب تصفیه شده مقداری پساب نیز تولید می شود که باید به عنوان فاضلاب دور ریخته  شود.

فاضلاب ناشی از تصفیه آب فقط در زمانی تولید می شود که دستگاه تصفیه آب در حال کار است و در سایر زمان ها پساب یا فاضلابی تولید نمی شود. این فاضلاب از خروجی هوزینگ ممبران خارج می شود و به وسیله شیلنگ درون لوله فاضلاب ریخته می شود.

وارد کردن شیلنگ به درون لوله فاضلاب و به صورت ساده می تواند سبب بروز مشکلاتی چون انسداد خروجی فاضلاب و در رفتن شیلنگ شود. برای مثال اگر شیلنگ تصفیه آب بیش از حد وارد لوله فاضلاب شود به بدنه آن گیر می کند و مسیر خروجی پساب نیز بسته می شود.

در نهایت این مشکل سبب می شود تا فیلتر ممبران به سرعت خراب شود. به همین علت جهت نصب هر چه بهتر شیلنگ به لوله فاضلاب از قطعه ای به نام بست فاضلاب استفاده می کنند.

بست فاضلاب یا بست کمربندی به صورتی طراحی شده است که دو تکه در کنار یکدیگر محیطی دایره ای را تشکیل داده اند. این بست مانند کمربند به دور لوله قرار گرفته است.

یکی از تکه های بست فاضلاب دارای سوراخی می باشد که شیلنگ تصفیه از آن عبور می کند.در این قسمت اتصالات لازم برای نصب شیلنگ نیز وجود دارد. این اتصالات می توانند از نوع مهره ای و یا فیتینگی باشند.

نصب بست فاضلاب و انتخاب محل دقیق آن نکته ای بسیار مهم است که باید رعایت شود. به همین دلیل این کار بهتر است توسط متخصص و فردی که مهارت لازم را دارد انجام شود تا سیستم تصفیه با مشکل بازگشت پساب و یا نشتی آن رو به رو نشود.

بست فاضلاب تصفیه آب واتر تک watertek

بست فاضلاب تصفیه آب واتر تک watertek

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط