بست نگهدارنده فیلتر کوچک تکی دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

بست نگهدارنده فیلتر کوچک تکی دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

بست نگهدارنده فیلتر کوچک تکی دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک یکی از انواع بست های نگهدارنده فیلتر است که برای نگهداری فیلترهای خطی یا اینلاین بر روی براکت استفاده می شود.

در واقع بست نگهدارنده فیلتر که با نام گیره فیلتر، کلیپس نگهدارنده فیلتر، عینکی و پایه نگهدارنده فیلتر شناخته می شود.

برای نظم دهی و قرار دادن فیلترها بر روی براکت تصفیه آب استفاده می شود.

بست نگهدارنده فیلتر کوچک تکی دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک به صورت تک دهانه طراحی می شود و برای نگهداشتن یک فیلتر خطی مانند فیلتر پست کربن کاربرد دارد.

همچنین طراحی این نوع پایه به گونه ای است که می توان به براکت آن را پیچ کرد تا هیچ تکون و لرزشی نداشته باشد.

بست نگهدارنده فیلتر کوچک تکی دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک دارای دهانه ای با قطر 2 اینچ است و به صورت ارتجاعی ساخته می شود و فیلتر را محکم در خود نگه می دارد.

همچنین از پلاستیک فشرده پلی پروپیلن ساخته می شود و در اثر ضربه و یا جدا کردن و متصل کردن فیلتر بسیار مقاوم است و دیرتر دچار شکستگی و خرابی می شود.

بست نگهدارنده فیلتر کوچک تکی دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

بست نگهدارنده فیلتر کوچک تکی دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط