بست نگه دارنده تصفیه آب واتر تک

بست نگه دارنده تصفیه آب واتر تک

بست نگهدارنده در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک (water tek) قطعه ای است که به ظاهر کلی دستگاه نظم می بخشد. بست نگه دارنده، گیره فیلتر و یا عینکی فیلتر برای جاگیری صحیح فیلتر بر روی براکت دستگاه تصفیه آب ساخته شده است و با محکم نگه داشتن فیلترهای مختلف درون خود باعث سازمان دهی به انواع فیلترهای دستگاه می باشد.

دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک تمامی قطعات و تجهیزات مورد نیاز سیستم های اسمز معکوس را دارا می باشد. اما قطعات کمکی چون بست نگه دارنده، گیج های فشار، شیر بک واش و غیره به عنوان تجهیزات اضافه و کمکی سبب می شود تا عملکرد دستگاه بهتر باشد.

بست نگه دارنده با اینکه ساختاری ساده دارد اما وجود آن سبب می شود تا هم ظاهر دستگاه حفظ شود و هم فیلترها به درستی و با جای گیری صحیح در براکت نصب شوند.

جنس این قطعات از پلاستیک پلی پروپیلن است. مرغوب بودن کیفیت بست نگه دارنده به انعطاف پذیری آن تا حدودی بستگی دارد. اگر این قطعه خشک و شکننده باشد فیلتر به راحتی درون آن قرار نمی گیرد و احتمال شکستگی و ترک برداشتن آن بالا می رود اما اگر کمی نرم تر باشد و قابلیت کشسانی و ارتعاش داشته باشد می توان به راحتی و با ایجاد خطای کمتر از آن استفاده کرد.

این بست ها تنها در دستگاه های تصفیه آب مورد استفاده قرار نمی گیرند بلکه از آن ها برای نصب فیلترهای بیرونی یخچال نیز بسیار استفاده می شود. از آنجایی که فیلترهای تصفیه در ابعاد و مدل های متنوع ساخته می شود انواعی مختلف از بست های نگه دارنده وجود دارد تا بتوان از آن ها برای نصب تمامی فیلترها با ابعاد کوچک و بزرگ تر استفاده کرد.

بست نگه دارنده تصفیه آب واتر تک

بست نگه دارنده تصفیه آب واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط