تست شیر میکس دستگاه تصفیه آب خانگی واترتک

تست شیر میکس دستگاه تصفیه آب خانگی واترتک

اگر دستگاه تصفیه آب خانگی شما مجهز به شیر میکس است و پس از مدتی در آب خروجی از دستگاه و جوشاندن آب رسوبات تشکیل شده در کتری را مشاهده کردید.

بهتر است بعد از چک کردن عملکرد ممبران و اطمینان از سلامت آن شیر میکس را تست کنید.

شیر میکس در دستگاه های تصفیه آب خانگی واترتک (water tek) عموما از نوع فلزی است و در بالای براکت و اطراف هوزینگ فیلتر ممبران نصب می شود.

برای اطمینان از عملکرد صحیح این شیر بهتر است موارد زیر را مرحله به مرحله انجام دهید، این روش برای تست شیر میکس بسیار آسان و کاربردی است و می توانید آن را انجام دهید.

در واقع تست شیر میکس دستگاه تصفیه آب خانگی واترتک به صورت زیر انجام می شود.

  • در ابتدا باید ورودی و خروجی شیر میکس را پیدا کنید. شیلنگ ورودی به شیر میکس، شیلنگی می باشد که از فیلتر کربن بلاک از سومین هوزینگ دستگاه خارج شده است. خروجی این شیر نیز معمولا به سمت فیلترهای آخری دستگاه چون مینرال و یا پست کربن می رسد.
  • سپس پیچ شیر میکس را بر خلاف عقربه های ساعت بچرخانید تا بسته شود. شیلنگی را که از شیر میکس خارج شده است جدا کنید. شیلنگ ممکن است با اتصالات فیتینگی یا مهره ای به شیر وصل شده باشد. در صورتی که اتصال از نوع فیتینگی می باشد، کافی است ضامن اتصال را به سمت داخل فشار دهید و اگر از نوع مهره ای بود تنها مهره های اتصال را بچرخانید تا باز شود.
  • با خارج کردن شیلنگ تصفیه هیچ آبی نباید از خروجی شیر میکس خارج شود. در صورت بروز نشتی شیر میکس خراب است و باید تعویض شود.
  • در غیر این صورت اتصالات و شیلنگ را مجددا به شیر میکس ببندید.
تست شیر میکس دستگاه تصفیه آب خانگی واترتک

تست شیر میکس دستگاه تصفیه آب خانگی واترتک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط