تشخیص دستگاه های تصفیه آب خانگی تقلبی واتر تک از اصلی

تشخیص دستگاه های تصفیه آب خانگی تقلبی واتر تک از اصلی
برند واتر تک یکی از معروف ترین کمپانی های سازنده دستگاه های تصفیه آب خانگی است و سال های طولانی به صورت تخصصی در زمینه تصفیه آب فعالیت می کند.ممکن است بسیاری از سودجویان برای سو استفاده و فروش بیشتر دستگاه های تصفیه آب خانگی تقلبی و مونتاژ شده با لوازم جانبی بدون کیفیت را با برند واتر تک به فروش برسانند،به همین دلیل برای خرید دستگاه تصفیه آب بهتر است نکات زیر را مد نظر قرار دهید.
اختلاف قیمت:
عموما دستگاه ها و فیلتر های تقلبی قیمت بسیار پایین تری از دستگاه های تصفیه آب اورجینال دارند،دقت داشته باشید هیچ ارزانی بدون دلیل نیست و به طبع به کیفیت دستگاه و قطعات مورد استفاده در سیستم بستگی دارد.
بسته بندی برق:
در اغلب موارد دیده شده دستگاه های تصفیه آب خانگی تقلبی را با بسته بندی بسیار شکیل تر و براق تر تولید می کنند تا از نظر ظاهری گران تر و با کیفیت تر به نظر برسند و به نوعی خریدار را فریب می دهند.
برچسب گواهینامه:
آب آشامیدنی حاوی انواع مختلفی از آلاینده ها مانند سرب،جیوه،آزبست،نیترات،نیتریت و کلر و غیره می باشد.هنگامی که یک دستگاه تصفیه آب خانگی اورجینال را تهیه می کنید و دارای تاییدیه NSF است،بدین معناست که برای حذف آلاینده های فوق کاملا مناسب است و می تواند آنها را از آب ورودی حذف کند.البته چندین انجمن مستقل برای تایید دستگاه های تصفیه آب فعالیت می کنند،اما به طور کلی سازمان های NSF و WQA دو مورد از مهم ترین این گواهینامه ها هستند.

تشخیص دستگاه های تصفیه آب خانگی تقلبی واتر تک از اصلی

تشخیص دستگاه های تصفیه آب خانگی تقلبی واتر تک از اصلی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

  • روش تشخیص اصلی بودن دستگاه تصفیه آب واتر تک

مطالب مرتبط