تعویض براکت پوسیده در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

تعویض براکت پوسیده در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

تمام قطعات و فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک (water tek) بر روی پایه ای با عنوان براکت نصب می شوند. براکت های مورد استفاده در دستگاه ها می تواند از جنس پلاستیک و یا فلز باشد. براکت های تصفیه آبی که از جنس آهن می باشند به مرور زمان دچار زنگ زدگی و فرسودگی می شوند.

کنده شدن زنگ آهن بر روی براکت و پخش آن علاوه بر اینکه ظاهر نامناسبی به دستگاه می دهد بلکه باعث آلوده شدن دستگاه تصفیه نیز می شود. بنابراین پیشنهاد می شود در صورت مواجهه با این مشکل براکت دستگاه را تعویض نمایید.

تعویض براکت دستگاه تصفیه آب باید توسط کارشناس و متخصص مربوطه انجام شود. زیرا هر نوع دستگاه تصفیه آبی دارای سیم کشی مخصوص به خود است و در صورتی که فرد آشنایی کامل را نداشته باشد می تواند سبب بروز خطراتی شود و حتی می تواند عملکرد دستگاه را دچار اختلال کند.

همان گونه که گفته شد براکت ها در جنس های مختلفی ساخته و عرضه می شوند. براکت های فلزی بسیار محکم می باشند و معمولا به رنگ سفید هستند در این نوع از براکت ها احتمال زنگ زدن وجود دارد. براکت های گالوانیزه زنگ نمی زنند و از مقاومت بسیار خوبی بهره مند هستند. براکت های پلاستیکی نیز با این که زنگ نمی زنند اما نسبت به براکت های فلزی از مقاومت کمتری برخوردار هستند.

هنگام تعویض براکت سیستم تصفیه تغییراتی در دستگاه به وجود می آید. علاوه بر اینکه پایه ای مناسب با جنس عالی برای دستگاه در نظر گرفته می شود سیستم شیلنگ کشی دستگاه نیز بهتر است تعویض گردد. با این کار شیلنگ های با کیفیت و جدید جایگزین شیلنگ های قدیمی می شوند.

تعویض براکت پوسیده در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

تعویض براکت پوسیده در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط