تنظیم باد مخزن دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

تنظیم باد مخزن دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک (water tek) مجهز به مخزن می باشند. از مخازن در جهت ذخیره آب تصفیه شده استفاده می کنند. بدلیل اینکه سرعت تصفیه آب در دستگاه اسمز معکوس کمی کند اما بسیار با دقت است.

از مخازن در جهت ذخیره نمودن آب استفاده می کنند تا آب تصفیه شده همواره در دسترس باشد و لازم نباشد برای تولید آب و استفاده از آن مدتی را منتظر ماند تا دستگاه شروع به تولید آب کند.

مخازن می توانند جنس های مختلفی داشته باشند و در ظرفیت های مختلفی ساخته شوند. با خروج آب از مخزن و ورود آن به شیر برداشت می توان از آب تصفیه شده استفاده نمود.

گاهی ممکن است فشار آب خروجی از شیر برداشت کم باشد. تنظیم فشار مخزن می تواند مشکل کاهش فشار آب خروجی را از شیر برداشت حل نماید این در صورتی است که آب کافی و تصفیه شده در مخزن وجود دارد.

  • در اولین مرحله دستگاه تصفیه را از برق بکشید و شیر ورودی آب و شیر مخزن را ببندید.
  • شیلنگ را از مخزن جدا کنید.
  • معمولا در قسمت پایینی مخزن شیری جهت تنظیم فشار مخزن وجود دارد. در پوش شیر را بردارید.
  • مخزن را در حالت افقی قرار دهید و یک شی نوک تیز درون پیچ تنظیم فرو ببرید. اگر در این حالت باد از مخزن خارج شود، مخزن سالم است.
  • با استفاده از تلمبه دستی و یا برقی هوا را وارد مخزن نموده. در این حالت با بهره از گیج فشار می توانید فشار باد مخزن را کنترل نمایید.
  • مقداری باد را وارد مخزن کنید و سپس اجازه دهید تا آب اضافی خارج شود.
  • فشار باد مخزن را بین 7-10 psi تنظیم نمایید.
  • در آخرین مرحله شیر مخزن و شیر ورودی دستگاه را باز کنید و دستگاه را نیز به برق متصل نمایید.
تنظیم باد مخزن دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

تنظیم باد مخزن دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط