تنظیم فشار سوئیچ فشار بالا دستگاه تصفیه آب خانگی واترتک

تنظیم فشار سوئیچ فشار بالا دستگاه تصفیه آب خانگی واترتک

دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک مجهز به سنسوری به نام سوئیچ هایپرشر یا فشار بالا هستند که وظیفه دارد با تشخیص فشار بالای آب در مواقع لازم پمپ تصفیه آب را خاموش کند.

سوئیچ قطع کن هایپرشر با عنوان سوییچ فشار بالا نیز نام برده می شود و عموما در اطراف هوزینگ ممبران و یا بخش پشتی دستگاه نصب می شود.

وظیفه سوئیچ قطع کن فشار بالا بدین شکل است که با پر شدن مخزن و افزایش فشار آب درون مخزن، این فشار را تشخیص می دهد و دستور قطع جریان برق و خاموش شدن پمپ را می دهد.

اگر به ساختار این قطعه دقت کنید، متوجه پیچی که بر روی آن قرار دارد می شوید.

این پیچ عموما آلن خور است و با تنظیم آن می توانید فشار خاموش شدن دستگاه را تشخیص دهید.

برای تنظیم این قطعه بهتر است از فشار سنج استفاده کنید، در غیر این صورت ممکن است نتوانید به درستی فشار خاموش شدن دستگاه را تنظیم کنید.

برای تنظیم سوئیچ فشار بالا به جنس مخزن و آستانه تحمل فشار آن دقت داشته باشید، زیرا اگر فشار آب از حد مشخصی بیشتر شود مخزن دچار ترکیدگی می شود.

البته مخازن معروف برند تانک پک قابلیت تحمل فشار آب تا 100 psi را دارند و مخازن پلاستیکی معمولی تری که در بازار وجود دارند عموما تحمل فشار تا 50 psi را دارند.

به این نکته نیز دقت داشته باشید که هر چقدر فشار خاموش شدن دستگاه بالاتر باشد، حجم آب ذخیره شده درون مخزن نیز بیشتر می شود.

برای تنظیم این سوئیچ با استفاده از آچار آلن، پیچ را در جهت عقربه های ساعت بچرخانید، این کار باید آنقدر تکرار شود تا فشار بهینه سوئیچ به درستی تنظیم شود.

تنظیم فشار سوئیچ فشار بالا دستگاه تصفیه آب خانگی واترتک

تنظیم فشار سوئیچ فشار بالا دستگاه تصفیه آب خانگی واترتک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط