حداکثر حذف سختی آب توسط دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک چقدر است؟

حداکثر حذف سختی آب توسط دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک چقدر است؟

یکی از سوالاتی که ممکن است برای برخی مصرف کنندگان دستگاه های تصفیه آب خانگی به وجود بیاید این است که دستگاه قابلیت تصفیه آب با چه سختی را دارا می باشند.

یا در واقع برای تصفیه چه آبهایی موثر هستند و می توانند به بهترین نحو ممکن آب را تصفیه کنند.

به عنوان مثال اگر آب منطقه ای، سختی بسیار بالا و نزدیک به 1500 PPM داشته باشد، آیا دستگاه تصفیه آب قادر به کاهش سختی و تولید آب شیرین و سبک می باشد یا خیر؟

دقت داشته باشید این موضوع بستگی به فیلتر اصلی دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس دارد.

این فیلتر با عنوان ممبران نام برده می شود و در مرحله چهارم از دستگاه نصب می شود. هر چقدر قدرت و کیفیت فیلتر ممبران به کار برده شده در دستگاه بالاتر باشد.

تحمل آب با سختی بالاتری را خواهد داشت و در نهایت کیفیت آب خروجی از آن نیز بالاتر خواهد بود.

در واقع باقی فیلترها نقش چندانی در شیرین سازی آب ندارند و عملکرد آن ها به گونه ای است که در راستای عملکرد بهتر ممبران کار می کنند.

دفع نمک SALT REJECTION یکی از مولفه های اصلی فیلترهای ممبران است و بدین معناست که قدرت فیلتر ممبران در دفع نمک یا دفع سختی آب چقدر است.

فیلترهای ممبرانی که در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک مورد استفاده قرار می گیرند می توانند تا 98% از کل نمک ها و یون ها محلول موجود در آب را حذف کنند.

این خود ویژگی منحصر به فرد و قابل توجه برای این دستگاه ها به حساب می آید. بنا به این آمار آب ورودی با سختی 1500 PPM به فیلتر ممبران با سختی حدودا 50 PPM خارج می شود.

حداکثر حذف سختی آب توسط دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک چقدر است؟

حداکثر حذف سختی آب توسط دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک چقدر است؟

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

 

مطالب مرتبط