خرید فیلتر پست کربن تصفیه آب واتر تک watertek

خرید فیلتر پست کربن تصفیه آب واتر تک watertek

استفاده از کربن فعال شده در صنعت تصفیه آب و فاضلاب بسیار رایج است و در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک (water tek) نیز بسیار از آن بهره می برند.

فیلتر کربن فعال در جهت حذف ناخالصی ها و مواد شیمیایی موجود در آب مورد استفاده قرار می گیرد. فیلتر پست کربن نوعی از فیلترهای کربن فعال است که استفاده از آن در دستگاه های تصفیه آب خانگی با روش اسمز معکوس بسیار رایج است.

فیلتر پست کربن اغلب به صورت اینلاین یا خطی ساخته می شود و به شکل کپسولی در آمده است که اطراف آن را محفظه ای از جنس پلاستیک پوشانده است.

درون این کپسول از ذرات کربن پودری فعال شده پر شده است و وظیفه دارد تا تصفیه نهایی آب را که از مخزن ذخیره خارج می شود انجام دهد.

فیلتر پست کربن عموما از ذرات کربن پودری ساخته شده است اما می تواند بلوک های کربن نیز درون فیلتر قرار بگیرد. به صورت کلی هر چه کربن مورد استفاده در فیلتر از قدرت جذب بالاتری برخوردار باشد و کیفیت بیشتری داشته باشد بهتر می تواند مواد شیمیایی را جذب کند.

در تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک از فیلتر پست کربن استفاده شده است و تمامی کربن های مورد استفاده در فیلترها بر پایه گیاهی می باشند و از کیفیت بالایی بهره مند هستند.

فیلتر پست کربن واتر تک در مرحله ی پنجم دستگاه تصفیه آب قرار می گیرد و بعد از مدتی استفاده، نیاز به تعویض دارد. حال برای تعویض باید از یک شرکت معتبر دستگاه های تصفیه آب اقدام به خرید فیلتر نمایید و یا از آن شرکت بخواهید که متخصصان فنی خود را برای تعویض فیلتر به منزل شما اعزام نمایند.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا یک کمپانی معتبر عرضه کننده دستگاه های تصفیه آب خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی است که با کادری متخصص و فنی آماده خدمت رسانی به مشتریان است.

حال برای خرید فیلتر پست کربن تصفیه آب واتر تک از کمپانی CCRA می توانید هم به صورت اینترنتی و هم به صورت تلفنی ثبت سفارش کنید.

اگر قصد خرید اینترنتی دارید باید وارد سایت رسمی فروشگاهی شرکت کاسپین ارتباط عرشیا شوید و از آنجا خرید خود را انجام دهید ولی اگر نیاز به مشاوره و راهنمایی دارید و می خواهید زیر نظر خدمات شرکت قرار گیرید می توانید با شرکت تماس بگیرید و خرید خود را انجام دهید.

خرید فیلتر پست کربن تصفیه آب واتر تک watertek

خرید فیلتر پست کربن تصفیه آب واتر تک watertek

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط