دستگاه پیش تصفیه آب سه مرحله ای جامبو واتر تک

دستگاه پیش تصفیه آب سه مرحله ای جامبو واتر تک

دستگاه های پیش تصفیه جامبو دارای 3 فیلتر می باشند ، که این فیلتر ها به یکدیگر متصل شده اند و آب را تصفیه می کنند. این دستگاه بر ای حذف ذرات معلق موجود در آب مانند  شن و ماسه ، گل و لای ، زنگ لوله ها و همچنین حذف بو و طعم و رنگ آب و حتی کلر و ترکیبات شیمیایی موجود در آب استفاده می شود.

از این دستگاه در مناطق مسکونی که آب آنها دارای ناخالصی است استفاده می شود، همچنین از دستگاه پیش تصفیه 3 مرحله ای جامبو واتر تک برای بعضی از وسایل مثل ماشین لباسشویی و ظرفشویی و غیره که برای کارکرد نیاز به آب دارند استفاده می شود تا از وارد  شدن خسارت از طرف آب به آنها جلوگیری شود و طول عمر آنها را افزایش می دهد .

مراحل و عملکرد این دستگاه به این صورت است :

  • مرحله اول : با استفاده از یک فیلتر الیافی از جنس پلی پرو پیلن در این مرحله ذرات با اندازه 5 میکرون حذف می شوند و ذرات معلق آب مثل گل و لای حذف می شوند . به عبارتی دیگر کمک به تصفیه فیزیکی آب می کند .
  • مرحله دوم : این مرحله دارای فیلتر فعال گرانول است که جنس آن از زغال گیاهی است و وظیفه آن حذف کلر مو جود در آب بو و طعم نامطلوب و دیگر مواد شیمیایی است .
  • مرحله سوم : در این مرحله بر ای حذف دیگر ناخالصی ها از فیلتر الیافی و یا کربن بلاک استفاده می شود .

از مزایای استفاده از دستگاه پیش تصفیه 3 مرحله ای جامبو واتر تک می توان به موارد زیر اشاره کرد  :

  • حجم کم دستگاه
  • نصب آسان
  • صرفه جویی در مصرف انرژی
  • افزایش طول عمر در دستگاه های استفاده شده
  • کیفیت و شفافیت آب تصفیه شده را افزایش می دهد
  • و غیره
دستگاه پیش تصفیه آب سه مرحله ای جامبو واتر تک

دستگاه پیش تصفیه آب سه مرحله ای جامبو واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط