دقت فیلتراسیون دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

دقت فیلتراسیون دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

حذف مواد معدنی توسط روش اسمز معکوس یکی از سوال های رایج بین تمامی مصرف کنندگان دستگاه تصفیه آب خانگی است. دستگاه های تصفیه آب اسمز معکوس واتر تک همانند سایر دستگاه های استاندارد دیگر با روش اسمز معکوس (RO) عمل می کنند و آب در حال جریان دستگاه را با دقت بسیار بالایی تصفیه می کنند.

نکته مهم این است که امروزه هیچ سیستمی طراحی نشده است که بتواند املاح مضر را از املاح مفید درون آب تشخیص دهد و تنها اقدام به حذف مواد سمی نماید.

در واقع هیچ سیستم فیلتراسیونی حتی اسمز معکوس که نوین ترین روش تصفیه آب شناخته شده است قادر به جدا کردن و تشخیص مواد سمی نظیر فلزات سنگین، نیترات، نیتریت و آرسنیک و غیره با مواد معدنی مفید نظیر کلسیم و پتاسیم نمی باشد.

بسیاری از متخصصان و کارشناسان اعتقاد دارند که میزان مواد معدنی درون آب بسیار ناچیز است. در واقع منبع تغذیه مواد معدنی مورد نیاز بدن درون میوه ها و مواد غذایی است که هر روزه استفاده می کنید.

دقت داشته باشید که موضوع بسیار مهم در تعیین کیفیت آب آشامیدنی میزان مواد شیمیایی و املاح مضر درون آب است و نه مقدار مواد معدنی.

با توجه به اینکه تمامی مردم روزانه به حجم مشخصی از آب برای مصرف نیاز دارند بسیار مهم است که آب مصرفی به عنوان تغذیه ثابت همه مردم، سالم باشد و از کیفیت لازم برخوردار باشد.

اما متاسفانه امروزه با صنعتی شدن جوامع املاح شیمیایی بسیاری وارد منابع آب شده اند که به عنوان تهدیدی برای سلامتی انسان به شمار می آیند.

سختی آب خروجی از دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک برای مصرف کننده بین 30-70 ppm می باشد که برای مصرف کاملا طبیعی و مناسب است.

ضمن اینکه این آب کاملا تصفیه شده است و هیچ گونه املاح مضری درون خود ندارد حتی می تواند با گذر از فیلترهایی چون قلیایی و مینرال حاوی کلیه مواد معدنی مورد نیاز بدن شود.

دقت فیلتراسیون دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک حدود 99% است زیرا با عبور از فیلتر الیافی، فیلتر کربن اکتیو و فیلتر ممبران تمام ذرات و ناخالصی ها را حذف می نماید.

به طور خلاصه هر دستگاه تصفیه آبی از جمله دستگاه تصفیه آب واتر تک بر اساس درصدهای گفته شده آلاینده ها را حذف می کند.

  • باریم 97%

  • کلسیم 97%

  • مس 97%

  • بی کربنات 94%

  • پتاسیم 92%

  • سیلیکات 96%

  • سدیم 92%

  • حشره کش ها 97%

  • آفت کش ها 97%

  • و غیره

دقت فیلتراسیون دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

دقت فیلتراسیون دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط