دور ریز مداوم آب به فاضلاب در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

دور ریز مداوم آب به فاضلاب در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس واتر تک طبق فرایند تولید آب تصفیه شده در سیستم اسمز معکوس و با توجه روال کاری این روش،آب ورودی را به دو بخش تقسیم می کند یکی خروجی آب تصفیه شده از دستگاه تصفیه آب که در نهایت توسط مصرف کننده مورد برداشت و استفاده قرار می گیرد و دوم آب فاضلاب یا پساب که به دلیل بار آلودگی بالایی که دارد برای شرب به هیچ عنوان قابل استفاده نمی باشد و به فاضلاب ریخته می شود.

آب ورودی به دستگاه با خروج از هوزینگ ممبران تقسیم می شود و بخشی از ان که حجم بسیار کمتری از آب تصفیه شده را شامل می شود از طریق خروجی کنار هوزینگ و آب تصفیه شده از خروجی وسط و انتهایی هوزینگ خارج می شود.

دور ریز فاضلاب فقط باید زمانی جریان داشته باشد که پمپ در حال کردن باشد،اگر پمپ تصفیه خاموش شود و جریان تولید آب تصفیه شده متوقف شود،جریان فاضلاب نیز باید قطع گردد.هنگامی که پمپ خاموش می شود شیر برقی وظیفه دارد تا  به محض خاموش شدن و قطع جریان برق پمپ،جریان آب ورودی به فیلتر هارا نیز قطع کند.اگر شیر برقی معیوب باشد حتی حین خاموش شدن پمپ جریان آب به دستگاه برقرار است و اب از فیلتر های مختلف عبور می کند و به فیلتر ممبران می رسد.در نهایت آب به طور مداوم از دور ریز دستگاه خارج می شود و به فاضلاب می ریزد.

با خراب شدن شیر برقی ضمن اینکه اب به هدر می رود بلکه از طول فیلتر ممبران نیز کاسته می شود،به همین دلیل توصیه می شود در صورت بروز این مشکل شیر برقی را تعویض نمایید.

دور ریز مداوم آب به فاضلاب در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

دور ریز مداوم آب به فاضلاب در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط