رابط شیلنگ به یخچال 6 به 8 در دستگاه های تصفیه آب خانگی واترتک

رابط شیلنگ به یخچال 6 به 8 در دستگاه های تصفیه آب خانگی واترتک

استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی مزیت های فراوانی دارد و آن این است که علاوه بر تصفیه آب آشامیدنی و پخت پز می توان آن را به یخچال های ساید بای ساید و آکواریوم نیز متصل کرد.

اگر شما از دستگاه تصفیه آب خانگی در منزلتان استفاده می کنید می توانید آن را به یخچال نیز وصل نمایید.

اما برای ارتباط دادن دستگاه تصفیه آب خانگی واترتک به یخچال باید از یکسری اتصالات استفاده نمایید.

اولین اتصالی که نیاز است اتصال سه راهی فیتینگی است که از آب خروجی تصفیه شده از دستگاه می توان انشعاب گرفت. بعد از آن باید از رابط شیلنگ به یخچال 6 به 8 در دستگاه های تصفیه آب خانگی واترتک استفاده کرد.

با استفاده از این رابط می توان شیلنگ تصفیه آب خانگی که قطر 1.4 اینچ دارد را به شیلنگ ورودی آب به یخچال ساید بای ساید با قطر 5.16 نصب کرد.

1.4 اینچ همان 6 میلیمتر است و 5.16 اینچ همان 8 میلیمتر می باشد به همین دلیل نام این رابط را رابط شیلنگ 6 به 8 گذاشته اند.

دو سر رابط شیلنگ به یخچال 6 به 8 دارای اتصال فیتینگی بوده و از نوع اتصالات EZ Fitting است که کار با آن بسیار راحت و سریع انجام می شود.

رابط شیلنگ به یخچال 6 به 8 در دستگاه های تصفیه آب خانگی واترتک

رابط شیلنگ به یخچال 6 به 8 در دستگاه های تصفیه آب خانگی واترتک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط