زانویی ممبران خانگی مهره ای اورینگ دار

زانویی ممبران خانگی مهره ای اورینگ دار

برای گرفتن دو خروجی مختلف و یا ارتباط و وصل کردن دو قطعه در سیستم های تصفیه آب از زانویی ها با درجه زاویه مختلف استفاده می کنند. زانویی ها انواعی از اتصالات می باشد که ظاهری خمیده شکل دارند و بر اساس میزان خمیدگی و زاویه ساخته شده در دو نوع 45 و 90 درجه قرار می گیرند.

زانویی ممبران خانگی مهره ای انواعی از زانویی بوده که در تمامی سیستم های تصفیه آب خانگی قابلیت استفاده دارند. نوع اتصال در این زانویی مهره ای است. اتصالات مهره ای از قدیمی ترین اتصالات ساخته شده می باشند.

با اینکه اتصالات فیتینگی جایگزین اتصالات مهره ای شده اند اما هنوز هم از آن ها استفاده می شود. در این زانویی شیلنگ تصفیه آب بسیار محکم درون اتصال قرار گرفته و حبس می شود به همین دلیل امکان نشتی آب در اتصالات مهره ای تقریبا نزدیک به صفر است.

زانویی ممبران ساده دارای دو خروجی متفاوت می باشد. خروجی اتصالات در سیستم های تصفیه آب خانگی 1.4 اینچ است و این زانویی خانگی نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد.

اولین خروجی با اندازه 1.4 اینچ برای اتصال به هوزینگ فیلتر ممبران مورد استفاده قرار می گیرد.

دومین خروجی نیز با اندازه 1.4 اینچ قابلیت اتصال شیلنگ تصفیه آب خانگی را نیز دارد.

از زانویی ممبران خانگی مهره ای اورینگ دار جهت دریافت خروجی با زاویه 90 درجه استفاده می کنند. همچنین این زانویی قابلیت اتصال مستقیم شیلنگ تصفیه آب به ورودی هوزینگ ممبران و خروجی فاضلاب هوزینگ ممبران را دارد.

یکی از ویژگی های این زانویی این است که در قسمت رزوه دار، دارای اورینگ می باشد. اورینگ آب بندی این اتصال را بسیار آسان نموده و نیاز به پیچاندن نوار تفلون به دور این اتصال نیست.

مشخصات فنی :

  • رده بندی : زانویی
  • جنس : پلاستیک پلی پروپیلن
  • محل استفاده : سیستم تصفیه آب خانگی
  • نوع اتصال : مهره ای
زانویی ممبران خانگی مهره ای اورینگ دار

زانویی ممبران خانگی مهره ای اورینگ دار

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط