زمان تعویض فیلتر قلیایی در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

زمان تعویض فیلتر قلیایی در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

یکی از فیلترهایی که در برخی از دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک (water tek) مورد استفاده قرار می گیرد فیلتر قلیایی است. فیلتر قلیایی یکی از موثرترین فیلترها در جهت بالا بردن کیفیت آب است.

آب قلیایی مورد تایید تمامی سازمان های بهداشتی و پزشکان می باشد و خاصیت های فراوانی دارد که می تواند به حفظ سلامتی افراد کمک کند.

فیلتر قلیایی یا همان فیلتر آلکالاین معمولا در آخرین مرحله از دستگاه قرار می گیرد و در مواردی که دستگاه های تصفیه آب مجهز به فیلتر یو وی می باشد باید قبل از فیلتر یو وی نصب گردد. این فیلتر به صورت کپسول استوانه ای شکل بوده که درون آن با یون های معدنی پر شده است.

فیلتر قلیایی مانند تمامی فیلترهای دیگر تصفیه آب باید پس از مدتی تعویض گردد. در واقع طول عمر این فیلتر تمام می شود و برای عملکرد بهتر دستگاه باید تعویض گردد. زمان تعویض فیلتر قلیایی معمولا بر اساس مقدار آب مصرفی مشخص می گردد.

در واقع هر فیلتر قلیایی باتوجه به شرکت سازنده ظرفیت خاصی را برای تصفیه آب دارد به عنوان مثال فیلتر قلیایی می تواند 500 یا 1000 لیتر آب را تصفیه کند. بنابراین حجم آب ورودی به فیلتر و استفاده از آن در طول عمر فیلتر قلیایی بسیار تاثیر گذار می باشد.

هرچه عبور آب از فیلتر قلیایی بیشتر باشد قدرت قلیایی نمودن آب توسط فیلتر قلیایی پس از مدتی کمتر می شود. نکته مهم این است که حتی اگر میزان مصرف آب فیلتر قلیایی کم باشد و از فیلتر در دستگاه استفاده نشود بهتر است در طول مدت زمان مشخص تعویض گردد.

زیرا می تواند محل مناسبی جهت تکثیر و رشد انواع میکروارگانیسم ها شود. فیلترهای قلیایی خانگی در اغلب موارد بین 6 ماه الی 1 سال قابل استفاده می باشند و بعد از آن باید تعویض شوند.

زمان تعویض فیلتر قلیایی در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

زمان تعویض فیلتر قلیایی در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط