زمان تعویض فیلتر محافظ ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

زمان تعویض فیلتر محافظ ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

در برخی از دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک از فیلتر محافظ ممبران برای افزایش بازدهی ممبران و افزایش طول عمر آن استفاده می کنند.

فیلتر محافظ ممبران پس از فیلتر کربن بلاک و قبل از ممبران در چهارمین مرحله نصب می شود و جزء یکی از فیلترهای آپشنال پر مصرف است.

فیلتر محافظ ممبران، همان فیلتر الیافی است، اما تنها به صورت اینلاین طراحی می شود و دقت آن از دقت فیلتر الیافی بالاتر است، این فیلتر همانند سایر فیلترهای تصفیه طول عمری محدود دارد و باید در زمان مقرر تعویض شود.

عدم تعویض به موقع فیلتر ممبران به طبع اثرات منفی را در دستگاه تصفیه آب به خصوص فیلتر ممبران می گذارد.

با تکمیل ظرفیت لایه های فیلتر، فیلتر اشباع شده و قابلیت جذب ذرات معلق را از دست می دهد.

این اتفاق عموما در فیلترهای محافظ ممبران پس از نه ماه دیده می شود و حداقل هر نه ماه یک بار فیلتر محافظ ممبران باید تعویض شود.

کیفیت آب ورودی تاثیر بسزایی در طول عمر این فیلتر دارد، در واقع اگر فیلتر کربن فعال گرانول به خوبی کربن گیری شود، ذرات و دانه های کربن به فیلتر محافظ ممبران نفوذ نخواهد کرد.

میزان مصرف آب از فیلتر محافظ ممبران نیز عاملی تاثیر گذار در طول عمر آن است، هر چقدر حجم آب عبوری از فیلتر بیشتر باشد، به طبع از طول عمر فیلتر کاسته می شود.

مدت زمان استفاده از فیلتر محافظ ممبران در دستگاه بسیار مهم است، حتی اگر میزان مصرف آب از فیلتر کمتر از حد مشخص باشد اما فیلتر مدت زمانی را در حدود شش الی نه ماه در دستگاه قرار گرفته باشد باید تعویض شود. زیرا آب وارد فیلتر شده و فضای مرطوب درون فیلتر باعث فاسد شدن آن می شود.

زمان تعویض فیلتر محافظ ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

زمان تعویض فیلتر محافظ ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط