زمان تعویض فیلتر مینرال واتر تک watertek

زمان تعویض فیلتر مینرال واتر تک watertek

فیلتر مینرال در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک (water tek) معمولا در انتهای مسیر نصب می شود. در نتیجه آبی که وارد فیلتر مینرال می شود مراحل تصفیه را پشت سر گذاشته و کاملا نرم و تصفیه شده است.

زمان تعویض فیلتر مینرال با فیلتر پست کربن یکی است. با توجه به اینکه طول عمر فیلترهای دیگر دستگاه تصفیه با توجه به شرایط مختلف تغییر می کند، طول عمر فیلتر مینرال نیز تحت تاثیر عواملی تغییر پیدا می کند. که این عوامل عبارتند از :

  • کیفیت فیلتر مینرال :

موادی که درون فیلتر مینرال مورد استفاده قرار می گیرد همگی دارای املاح طبیعی می باشند. در واقع اگر مواد درون فیلتر قابلیت این را داشته باشند که حجم معینی از مواد معدنی را برای طول مدتی مشخص مثال 1 الی 1.5 سال به آب اضافه کند پس طول عمر فیلتر مینرال نیز با توجه به آن تعیین می شود.

  • کیفیت آب ورودی :

یکی دیگر از موارد تاثیر گذار در طول عمر فیلتر مینرال کیفیت آب ورودی به فیلتر است. اگر بنا به هر علتی از جمله عدم تعویض به موقع فیلترها، مواد مضر وارد فیلتر مینرال شود سبب کاهش طول عمر فیلتر مینرال می گردد.

  • مدت زمان استفاده از فیلتر مینرال :

از آنجایی که فیلترهای دستگاه از جمله فیلتر مینرال دائما با آب در تماس هستند پس می توانند محل مناسبی برای رشد و تکثیر باکتری ها شوند. استفاده مجدد از فیلتر مینرال بعد از مدت زمان مشخص شده کار صحیحی نمی باشد. در این صورت این فیلتر علاوه بر اینکه مواد معدنی را به آب اضافه نمی کند بلکه می تواند کیفیت آب را نیز پایین بیاورد.

  • میزان مصرف آب :

تمامی فیلترهای مینرال تنها حجم خاصی از مواد معدنی را به آب اضافه می کنند. هر چقدر که مصرف آب بیشتر باشد به طبع توان فیلتر مینرال در افزودن مواد معدنی به آب کمتر خواهد شد.

در حالت کلی فیلترهای مینرال مورد استفاده در دستگاه های تصفیه آب واتر تک بین 1 الی 1.5 سال است. تعویض به موقع این فیلتر در کیفیت آب خروجی بسیار مهم می باشد. پس بهتر است در زمان مشخص اقدام به تعویض آن نمایید.

زمان تعویض فیلتر مینرال واتر تک watertek

زمان تعویض فیلتر مینرال واتر تک watertek

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط