زمان تعویض فیلتر پست کربن در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

زمان تعویض فیلتر پست کربن در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

واتر تک (water tek) یکی از سازندگان معروف دستگاه تصفیه آب خانگی است. این برند با تولید محصولات بسیار با کیفیت و با راندمان کاری بالا توانسته است به جایگاه ویژه ای در این صنعت عظیم دست پیدا کند.

فیلتر پست کربن از فیلترهای مهم و ضروری است که در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. این فیلتر عموما در پنجمین مرحله از دستگاه و پس از فیلتر ممبران قرار می گیرد.

فیلتر پست کربن در دستگاه های تصفیه آب به خصوص اسمز معکوس بسیار مهم است. در واقع آب ذخیره شده درون مخزن ممکن است نیاز به تصفیه دوباره داشته باشد. زیرا ممکن است آب ذخیره شده در مخزن دچار تغییراتی در طعم و مزه شود. فیلتر پست کربن وظیفه دارد تا آلاینده های احتمالی موجود در آب را تصفیه کند. این فیلتر به کیفیت هر چه بهتر آب خروجی کمک می کند.

طول عمر فیلتر پست کربن به عوامل متعددی بستگی دارد. کیفیت فیلتر ممبران، تعویض به موقع فیلتر ممبران و فیلترهای پیش تصفیه، کیفیت آب ورودی به سیستم، کیفیت مخزن ذخیره از عواملی می باشند که می توانند طول عمر فیلتر پست کربن را تغییر دهند. فیلتر پست کربن با توجه به موارد گفته شده می تواند طول عمر متغیری داشته باشد اما به صورت کلی و در اغلب موارد از این فیلتر می توان بین 1 سال تا نهایتا 1.5 سال استفاده نمود.

تعویض به موقع فیلتر پست کربن در کیفیت آب خروجی از سیستم بسیار مهم و تاثیر گذار بوده بنابراین لازم است این فیلتر را در زمان معین و مشخص تعویض نمود. در غیر این صورت ذرات کربن اشباع می شوند و قادر به جذب آلاینده ها نیستند پس آب ورودی به فیلتر نه تنها تصفیه نمی شود بلکه ممکن است در معرض باکتری های به وجود آمده در فیلتر قرار بگیرد.

زمان تعویض فیلتر پست کربن در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

زمان تعویض فیلتر پست کربن در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط