زمان تعویض فیلتر کربن بلاک در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

زمان تعویض فیلتر کربن بلاک در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

منابع آب زیر زمینی تحت تاثیر عوامل مختلفی حاوی آلاینده های شیمیایی می شوند که این آلاینده ها در طولانی مدت بدن افراد را در معرض خطرات جدی قرار می دهد. گاهی دیده می شود آب ورودی به منازل دارای طعم و مزه نامطبوعی بوده که ممکن است خوشایند نباشد.

از این رو استفاده از دستگاه های تصفیه آب خانگی در منازل امری مهم به حساب می آید. البته نه هر دستگاهی. دستگاه های تصفیه آب خانگی باید شامل استانداردهایی باشند که بتوانند آب ورودی را به بهترین نحو ممکن تصفیه سازند. دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک (water tek) دارای استانداردهای لازم در ساخت است. به همین دلیل این کمپانی به یکی از معروف ترین کمپانی های سازنده دستگاه تصفیه آب تبدیل شده است.

یکی از فیلترهای مهم و ضروری در سیستم تصفیه آب واتر تک فیلتر کربن بلاک می باشد. این فیلتر در سومین مرحله از دستگاه قرار می گیرد و به عنوان پیش تصفیه آلاینده های شیمیایی موجود در آب و طعم و مزه نامطبوع آب را از بین می برد.

زمان تعویض این فیلتر با توجه به عوامل مختلفی می تواند متغیر باشد. ذرات کربن موجود در این فیلتر پس از مدتی اشباع می شوند و خاصیت جذب آلاینده ها را از دست می دهند. ذرات کربن طی فرآیندهای خاصی فعال می شوند با فعال شدن کربن مساحت وسیعی در آن ها به وجود می آید که سبب می شود تا خاصیت جذب آلودگی را پیدا کنند. با پر شدن این ظرفیت کربن ها اشباع شده و خاصیت جذب خود را از دست می دهند.

کیفیت آب ورودی، عملکرد صحیح فیلترهای الیافی و فیلتر کربن فعال تاثیر بسزایی در طول عمر این فیلتر دارند. اما در حالت کلی بهتر است این فیلتر هر 9 ماه یک بار تعویض گردد. در غیر این صورت نه تنها آب را تصفیه نمی کند بلکه ممکن است محلی برای رشد و تکثیر باکتری ها گردد.

زمان تعویض فیلتر کربن بلاک در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

زمان تعویض فیلتر کربن بلاک در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط