زمان تعویض مخزن دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

زمان تعویض مخزن دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

در کنار تمامی دستگاه های تصفیه آب واتر تک اسمز معکوس، مخزنی نسبتا بزرگ وجود دارد. مخزن ذخیره سازی در واقع وظیفه دارد تا آب مورد نیاز و تصفیه شده را در خود نگه داشته و در مواقع نیاز آب تصفیه شده را در دسترس مصرف کننده قرار دهد.

در واقع بیشتر مردم تصور می کنند که مخازن ذخیره طول عمری دائمی دارند و بدون اینکه نگرانی بابت افت کیفیت مخازن داشته باشند همیشه از آن استفاده می کنند. ذخیره آب تنها بخشی از وظایف مخزن ذخیره است.

در واقع مخازن دستگاه های تصفیه آب وظیفه دارند تا آب سالم را بدون ایجاد تغییر در طعم، بو و مزه ذخیره کنند. به نوعی اگر مخزنی نتواند آب ذخیره شده را با کیفیت اولیه حفظ کند، پس نباید مورد استفاده قرار بگیرد.

با اینکه مخازن مورد استفاده در سیستم های تصفیه آب خانگی واتر تک (water tek) از طول عمر بالایی برخوردار هستند و از نظر کیفیتی در درجه بالایی قرار دارند اما به هر حال تمامی مخازن پس از مدتی کارایی خود را از دست می دهند و بهتر است تعویض شوند.

در واقع طول عمر مخازن به عوامل بسیار متعدد بستگی دارد که در ادامه چند نمونه از آنها را بررسی می کنیم.

  • کیفیت و مواد اولیه در ساخت مخزن
  • جنس داخلی بدنه مخزن که می تواند پلاستیک و یا استیل باشد.
  • تعویض به موقع فیلترهای دستگاه
  • قرار دادن فیلترهای با کیفیتی و اورجینال در دستگاه
  • سرویس و نگه داری صحیح دستگاه
  • عمر کاری مخزن
  • عملکرد صحیح سوئیچ هایپرشر

گاهی ممکن است تمامی موارد ذکر شده به درستی رعایت شده باشند اما پس از سالها مخازن کارایی خود را از دست می دهند. به عبارت دیگر استفاده طولانی مدت سبب می شود که لایه ای از میکروارگانیسم ها در مخزن ایجاد شوند. که این خود سبب ایجاد طعم ناخوشایند در آب ذخیره شده می شود. به همین دلیل بهتر است مخازن ذخیره نهایتا بین 5 تا 10 سال تعویض شوند.

زمان تعویض مخزن دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

زمان تعویض مخزن دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط