ساختار سوئیچ فشار پایین در دستگاه های تصفیه آب خانگی واترتک

ساختار سوئیچ فشار پایین در دستگاه های تصفیه آب خانگی واترتک

سوئیچ فشار پایین به عنوان محافظ پمپ از کارکرد خشک پمپ جلوگیری می کند و وجود آن به عنوان محافظ پمپ و کنترل عملکرد خودکار دستگاه بسیار ضروری است. این قطعه در دستگاه های تصفیه آب خانگی واترتک در بهترین نوع خود انتخاب شده است و از نظر عملکرد و طول عمر، بسیار قابل قبول می باشد.

سوئیچ قطع کن فشار پایین یا سوئیچ لوپرشر دارای یک ورودی و خروجی با اندازه 1.4 اینچ است و همچنین دارای دو سوکت برق می باشد که برای اتصال سر سیم ها و ایجاد ارتباط بین پمپ تصفیه و سوئیچ فشار پایین مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع این سیم ها با جریان برق 24 ولت کار می کنند، اما عملکرد اصلی این سوئیچ، با فشار آب در ارتباط است.

درون سوئیچ فشار پایین بخشی به نام دیافراگم وجود دارد. هنگامی که جریان فشار آب ورودی به سوئیچ به حد نساب برسد، فشار آب به دیافراگم وارد می شود و موجب برقراری جریان برق می شود، اما اگر فشار آب ورودی کمتر از حد مجاز باشد و یا جریان اب قطع گردد، فشار از روی دیافراگم برداشته می شود و سبب باز شدن مدار و قطع جریان برق می گردد.

قطع و وصل شدن جریان برق از طریق سیم ها به پمپ می رسد و در نهایت منجر به خاموش و روشن شدن پمپ می شود.

سوئیچ قطع کن فشار پایین معمولا پس از اولین محفظه دستگاه و بعد از فیلتر الیافی قرار می گیرد و به صورت موازی در مدار الکتریکی پمپ واقع شده است. سوئیچ لوپرشر به عنوان کلید قطع و وصل پمپ عمل می کند و معمولا نسبت به سایر قطعات دستگاه تصفیه آب کمتر دچار خرابی می شود.

ساختار سوئیچ فشار پایین در دستگاه های تصفیه آب خانگی واترتک

ساختار سوئیچ فشار پایین در دستگاه های تصفیه آب خانگی واترتک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط