ساختار فیلتر الیافی در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک به چه شکل است ؟

ساختار فیلتر الیافی در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک به چه شکل است ؟

فیلتر الیافی یکی از اصلی ترین فیلترهایی است که در تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک (water tek) قرار گرفته است. فیلتر الیافی در اغلب موارد در اولین مرحله از دستگاه تصفیه آب نصب می شود و عملکرد مهمی را در تصفیه آب ارائه می دهد.

فیلترهای الیافی مورد استفاده در دستگاه های واتر تک از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و با بالاترین دقت آب ورودی را تصفیه می کنند.

تمامی فیلترهای الیافی ساختاری مشابه به هم دارند و تنها ویژگی که سبب تفاوت در فیلترهای الیافی می شود، ابعاد، دقت و نحوه قرارگیری آن ها در سیستم است.

فیلتر الیافی در واقع از تابیده شدن الیاف های پلی پروپیلن در حول استوانه ای باریک ساخته می شود. بنابراین وسط این فیلتر خالی است. ساختار این فیلتر به گونه ای است که تمامی الیاف های تشکیل دهنده در فیلتر به یک فشردگی نیستند.

یعنی طراحی این فیلتر به شکلی است که لایه ها از قسمت داخلی به بیرون فشردگی کمتری پیدا می کنند. برای مثال لایه داخلی با دقت 1 میکرون و لایه وسط با دقت 5 میکرون و آخرین لایه یعنی لایه رویی دقت 10 میکرون خواهد داشت.

در واقع دقت نهایی فیلتر مربوط به اولین لایه آن می شود و در مثال ذکر شده دقت فیلتر همان 1 میکرون خواهد بود.

ساختار لایه به لایه این فیلتر به این دلیل است که ظرفیت پذیرش و جذب گل و لای و رسوبات معلق بیشتر باشد. دلیل این ساختار این است که اگر تمامی قسمت های فیلتر با یک تراکم ساخته شوند گل و لای لایه بیرونی را با سرعت بالا پر می کند و طول عمر فیلتر بسیار کوتاه می شود.

لایه بندی الیاف های فیلتر الیافی و اینکه در هر لایه چه تراکمی وجود داشته باشد به حجم گل و لای و نوع مصرف فیلتر بستگی دارد.

ساختار فیلتر الیافی در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک به چه شکل است ؟

ساختار فیلتر الیافی در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک به چه شکل است ؟

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط