ساختار فیلتر پست کربن در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

ساختار فیلتر پست کربن در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

در تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک که با شیوه اسمز معکوس آب ورودی را تصفیه می نمایند، وجود فیلتر پست کربن ضروری است. به بیان دیگر از فیلتر پست کربن در تمامی سیستم های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس بهره می برند.

فیلتر پست کربن در سیستم تصفیه معمولا در آخرین مرحله و یا قبل از فیلتر مینرال قرار می گیرد و وظیفه دارد تا طعم آب را بهبود ببخشد و فیلتراسیون نهایی را انجام دهد.

آب تصفیه شده در دستگاه ممکن است ساعت ها و یا روزها درون مخزن، ذخیره شود. آب موجود در مخزن بر اساس هر دلیلی می تواند دچار طعم، بو و مزه نامطبوعی شود. در واقع فیلتر پست کربن وظیفه دارد تا طعم، بو و مزه نامطبوع آب را حذف کند و طعم و مزه آب را بهبود ببخشد.

فیلترهای پست کربن خانگی فقط در نوع اینلاین ساخته می شوند. فیلترهای پست کربن از نظر ابعاد و شکل دارای استاندارد مشخصی هستند و به طور معمول در تمامی سیستم های تصفیه آب خانگی قابلیت نصب دارند و تنها تفاوت فیلترهای پست کربن از برندهای مختلف می تواند نوع کربن موجود در آن و نوع اتصالات فیلتر باشد. در دستگاه تصفیه آب واتر تک از بهترین کربن تهیه شده از پوسته نارگیل بوده و اتصالات آن از نوع فیتینگی است.

فیلتر پست کربن در سیستم های تصفیه آب خانگی دارای محفظه های پلاستیکی باریکی هستند که از کربن پودری پر شده اند. کربن موجود در فیلتر بهتر است بر پایه گیاهی باشد و طی فرآیندهای خاص فعال شده باشد. زیرا هر چقدر که کیفیت کربن موجود در فیلتر بالاتر باشد، قدرت جذب ناخالصی ها در آب نیز بالاتر می رود. اما اگر کربن موجود در فیلتر ضعیف و بدون کیفیت باشد نه تنها ناخالصی ها را جذب نمی کند بلکه خود باعث اضافه شدن مزه و طعم نامطبوع به آب می گردد.

گاهی نیز ممکن است فیلترهای پست کربن از کربن جامد ساخته شده باشند. در این صورت کربن قدرت جذب بالاتری دارد.

ساختار فیلتر پست کربن در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

ساختار فیلتر پست کربن در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط