ساختار فیلتر یو وی در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

ساختار فیلتر یو وی در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

فیلتر یو وی (UV filter) جزء استانداردهای ضروری یک دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس به حساب نمی آید. اما در حالت کلی این فیلتر یکی از مقرون به صرفه ترین و بهترین راه حل ها در جهت ضد عفونی نمودن و استریل کردن آب به حساب می آید.

فیلتر یو وی در برخی از دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک در مسیر انتهایی آب ورودی به دستگاه قرار می گیرد و قابل اطمینان ترین روشی است که طی آن تمام باکتری های زنده موجود در آب از بین می روند.

لامپ یو وی درون شیشه ای نازک و شفاف قرار می گیرد. این لامپ در طول شبانه روز روشن است و اشعه آن به محیط اطراف فیلتر که مسیر جریان آب است می تابد.

شیشه ای که لامپ یو وی درون آن قرار گرفته است خود نیز درون محفظه فیلتر جای می گیرد. این محفظه در برخی موارد از جنس پلاستیک و یا گاهی از جنس استیل است.

تمامی محفظه های فیلتر یو وی دارای ورودی و خروجی آب هستند. اندازه ورودی و خروجی فیلتر یو وی در دستگاه های تصفیه آب خانگی 1.4 اینچ می باشد و تمامی اتصالات خانگی می توانند بر روی آن استفاده شوند.

شیشه ای که اطراف فیلتر UV را در بر گرفته است مانع از تماس آب با لامپ یو وی می شود. اشعه لامپ یو وی از این شیشه شفاف عبور می کند و به آب می رسد و در نهایت آب را استریل می کند.

یکی از معایب فیلترهای یو وی این است که محفظه فیلترها از نوع مات است و نمی توان از سلامت لامپ آگاه شد. از طرفی دیگر اگر محفظه فیلتر شفاف باشد سبب عبور اشعه یو وی می شود. از این رو بهتر است هر چند ماه یک بار با باز نمودن فیلتر یو وی از سلامت آن آگاه شوید.

ساختار فیلتر یو وی در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

ساختار فیلتر یو وی در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط