ساختار هوزینگ در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

ساختار هوزینگ در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک 

هوزینگ از قطعاتی می باشد که در تمامی سیستم های تصفیه آب واتر تک مورد استفاده قرار می گیرد. هوزینگ همان محفظه فیلتر های پیش تصفیه و فیلتر ممبران می باشد. ساختار هوزینگ فیلتر های پیش تصفیه با هوزینگ فیلتر ممبران متفاوت است.

اما در حالت کلی کارایی آن ها که همان نگه داری فیلتر درون خود می باشد مشابه است. هوزینگ ها به صورت مستقیم با آب ورودی در تماس هستند در واقع آب قبل از ورود به فیلتر وارد هوزینگ می شود بنابراین کیفیت و مواد اولیه در ساخت هوزینگ مهم می باشد.

هوزینگ ها از نظر شکل ظاهری استوانه ای هستند و از پلاستیک ساخته شده اند. هوزینگ ها به همراه هد می آیند و معمولا قسمت های پایینی هوزینگ از قسمت بالای آن کمی باریک تر می باشد.

هوزینگ ها شامل دو بخش شیشه هوزینگ و هد هوزینگ می باشند.

شیشه هوزینگ

ششه هوزینگ شامل لوله ای استوانه ای شکل می باشد که با توجه به ابعاد فیلتر انتخاب می گردد. در قسمت بالایی بدنه هوزینگ رزوه ای وجود دارد که جهت اتصال به هد هوزینگ به کار برده می شود. البته با توجه به طراحی هد، رزوه می تواند داخل و یا بیرون از شیشه هوزینگ ساخته شود.

شیشه های هوزینگ می توانند از نوع مات یا شفاف باشند. در واقع ممکن است هوزینگ ها از نظر طرح بیرونی کمی متفاوت باشند اما معمولا همه هوزینگ ها از قسمت داخلی به نحوی ساخته می شوند که فیلتر های استاندارد بتوانند درون آن قرار بگیرند. در قسمت داخلی و انتهای هوزینگ برآمدگی وجود دارد که فیلتر بر روی آن قرار می گیرد.

هد هوزینگ

هد همان بخشی است که بر روی شیشه هوزینگ قرار گرفته و مسیر ورود و خروج جریان آب بر روی آن قرار گرفته است. هد هوزینگ می تواند دارای شیر تخلیه هوا یا شیر هواگیری باشد. همچنین بر روی قسمت هد هوزینگ محلی برای نصب بر روی براکت دستگاه ساخته شده است.

ساختار هوزینگ در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

ساختار هوزینگ در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط