ساختار و عملکرد پمپ های تصفیه آب خانگی واترتک

ساختار و عملکرد پمپ های تصفیه آب خانگی واترتک

دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس واتر تک (water tek) برای شروع کار به فشاری بالاتر از فشار آب شهری نیاز دارند. در واقع فشار آب شهری قادر به عبور از لایه های متراکم فیلتر ممبران و منافذ بسیا ریز نمی باشد، به همین دلیل از پمپ تصفیه برای بالاتر بردن فشار آب ورودی به فیلتر ممبران استفاده می شود.

پمپ دارای دو بخش اصلی به نام کلگی و الکتروموتور است. کلگی در قسمت بالایی پمپ قرار گرفته است و معمولا قابلیت تعویض دارد، زیرا فشار وارد شده به کلگی بالا می باشد و احتمال خرابی آن وجود دارد. پمپ ها باید به طور معمول فشاری بین 5 الی 9 بار را تولید کنند. این فشار تا حد زیادی وابسته به کلگی پمپ و دیافراگم است. دیافراگم بخشی از پمپ است که درون کلگی قرار دارد. در واقع حرکات دیافراگم مکانیکی بوده و با حرکات خود به آب جهت می دهد و آب را با فشار بالا از خروجی پمپ خارج می کند.

دیافراگم خود به عنوان قطعه ای جدا کننده وسط کلگی قرار گرفته است. زیر دیافراگم بخشی وجود دارد که به شفت الکتروموتور متصل شده است و به صورت بلبرینگی که خار از مرکز است در زیر دیافراگم قرار گرفته است.

در قسمت زیرین دیافراگم بخشی آلومینیومی وجود دارد که به الکتروموتور پیچ می شود و درون آن بخشی متحرک قرار گرفته است که به واسطه وجود سه برآمدگی به آب فشار می دهند و سبب ایجاد حرکات موج دار آب می شوند.

علاوه بر آنها پمپ ها دارای سوکت های برقی می باشند و کابل های برق متصل به آن، پمپ را به سایر قطعات برقی متصل می کند.

در قسمت کلگی پمپ نیز محل ورود و خروج آب تعبیه شده است که در پمپ های خانگی با قطر 1.4 اینچ تنها قابلیت اتصال شیلنگ 1.4 اینچی وجود دارد.

ساختار و عملکرد پمپ های تصفیه آب خانگی واترتک

ساختار و عملکرد پمپ های تصفیه آب خانگی واترتک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط