ساختار و قطعات شیر برداشت تصفیه آب خانگی واتر تک

ساختار و قطعات شیر برداشت تصفیه آب خانگی واتر تک

شیر برداشت به همراه تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک (water tek) می آید و دارای ساختاری ظریف و کوچک است و تنها برای عبور آب تصفیه شده و سالم به کار می رود.

در واقع قطعات و ساختار این شیر باعث شده تا مقاومت آن در برابر آب های سخت و تصفیه نشده کم شود، اما اگر دستگاه در بهترین شرایط کار کند و به آن رسیدگی شود، شیر برداشت می تواند جزء قطعاتی باشد که از طول عمر بالایی برخوردار است.

شیرهای برداشت تصفیه ساختاری مشابه دارند و نوع قطعات به کار برده شده در طراحی آنها تقریبا یکسان است.

قطعاتی که در ساخت شیر برداشت به کار برده می شوند معمولا قابلیت تعویض دارند، البته ممکن است تعدادی از قطعات مانند مغزی در شیرهای برداشت قابلیت تعویض نداشته باشد که تعداد آنها تقریبا کمتر است.

پر مصرف ترین قطعه در شیرهای برداشت تصفیه آب، مغزی می باشد که معمولا از جنس سرامیک است و اصلی ترین علت آسیب آن عبور آب سخت و تصفیه نشده می باشد.

این قطعه می تواند در اثر استفاده از مواد شوینده قوی و سفید کننده ها در داخل شیر نیز آسیب ببیند.

شیرهای برداشت دارای بدنه اصلی، المک، مغزی شیر و پیچ نصب می باشند. بدنه اصلی شیر می تواند در طراحی های مختلفی ساخته شود و المک یا فلکه نیز می تواند در انواع متنوعی چون اهرمی و ستاره ای ساخته شود.

پیچ ها نیز از قطعاتی هستند که برای نصب شیر برداشت مورد استفاده قرار می گیرند.

در ساخت شیرهای برداشت فلزاتی به صورت مستقیم به کار می رود که اصلی ترین عامل کیفیت شیر می باشند.

این فلزات معمولا از جنس برنج هستند و نوع با کیفیتی از شیر برداشت را می سازند، اما برخی از شیرها از فلزاتی مانند سرب ساخته شده اند که کیفیت لازم را ندارند و معمولا با قیمت پایین تری به فروش می رسند.

ساختار و قطعات شیر برداشت تصفیه آب خانگی واتر تک

ساختار و قطعات شیر برداشت تصفیه آب خانگی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط