سرویس و نگهداری فیلتر کربن بلاک دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

سرویس و نگهداری فیلتر کربن بلاک دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

فیلتر کربن بلاک یا فیلتر CTO از بلوک های کربن فعال شده ساخته شده است و دارای ساختاری بسیار متخلخل هستند و ذرات ریز میکروسکوپی ساختار داخلی این بلوک ها را تشکیل می دهند.

این منافذ در واقع همان محلی می باشند که آلاینده های شیمیایی به آن جذب شده و به نوعی به دام می افتند.

فیلتر کربن بلاک در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک در سومین مرحله از دستگاه قرار می گیرد و به عنوان آخرین فیلتر پیش تصفیه سرویس و نگهداری صحیح از آن می تواند منجر به افزایش طول عمر ممبران شود.

آب ورودی به این فیلتر در مراحل تصفیه توسط فیلتر الیافی و فیلتر کربن فعال گرانول را پشت سر گذاشته است و به نوعی تصفیه مقدماتی در آب انجام شده است.

هر چقدر فیلتر الیافی دقت بالاتری در فرآیند تصفیه آب داشته باشد و هر چقدر ذرات کربن درون فیلتر کربن فعال گرانول قوی تر باشند و از کیفیت بالاتری برخوردار باشند، فیلتر کربن بلاک تحت فشار کمتری قرار می گیرد و می تواند به بهترین شکل ممکن آب را برای ورود به ممبران آماده کند.

بنابراین برای سرویس و نگهداری صحیح از این فیلتر بهتر است ابتدا از عملکرد صحیح فیلترهای شماره 1 و 2 اطمینان حاصل نمایید.

اندازه فیلتر کربن بلاک، میزان مصرف آب، میزان آلاینده های موجود در آب مهم ترین عامل در تعیین عمر این فیلتر هستند. استفاده بیش از حد آب از این فیلتر می توان عملکرد آن را با اختلال مواجه کند و باعث شود که طول عمر فیلتر کوتاه تر شود.

هر چقدر که میزان آلاینده های موجود در آب بیشتر شود، ذرات کربن فعال زودتر اشباع خواهند شد.

عموما از این فیلتر می توان تا نه ماه استفاده مفید داشت، پس از آن باید به سرعت تعویض شود زیرا باکتری ها و میکروارگانیسم های مختلف می توانند درون فیلتر رشد کنند و تکثیر شوند.

سرویس و نگهداری فیلتر کربن بلاک دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

سرویس و نگهداری فیلتر کربن بلاک دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط