سه راهی استیل تصفیه آب خانگی واتر تک watertek

سه راهی استیل تصفیه آب خانگی واتر تک watertek

سه راهی یکی از مهم ترین قطعات برای نصب دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک و اتصال آن به لوله آب شهری است.

در واقع با انتخاب یکی از لوله های آب شهری که معمولا در زیر سینک قرار دارد، از اتصال سه راهی برای انشعاب گرفتن آب و ورود آن به دستگاه تصفیه آب استفاده می شود.

سه راهی مورد استفاده در اغلب دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک از جنس استیل است. البته سه راهی های پلاستیکی نیز در بازار موجود هستند اما نوع استیل آن به دلیل مقاومت بالاتر، رایج تر است.

سه راهی استیل ورودی به یکی از لوله های آب ورودی به منزل نصب می شود و با استفاده از نصب شیر ورودی و شیلنگ تصفیه به سه راهی، از آن برای دستگاه تصفیه آب خانگی از لوله آب شهری انشعاب گرفته می شود.

نحوه نصب صحیح و عایق بندی اصولی و محکم سه راهی ها در نحوه کار آنها بسیار تاثیر گذار است. این قطعه اگر به درستی عایق بندی نشود، ایجاد نشتی آب همواره از آن دیده می شود.

ترکیب آلیاژهای مختلف سه راهی های استیل را می سازد، به همین دلیل استفاده از نوع آلیاژها و به کار نبردن آلیاژهای خطرناک چون سرب در کیفیت سه راهی استیل بسیار تاثیر گذار است.

سنگین بودن وزن سه راهی استیل یکی از نشانه های کیفیت بالای آن است.

کمپانی واتر تک (water tek) به عنوان یکی از نمونه های برتر سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی تجهیزات نصب و راه اندازی کامل را در دستگاه های تصفیه آب خود به کار می برد تا مصرف کنندگان برای نصب دستگاه تجهیزات اولیه و ضروری را در اختیار داشته باشند.

این کمپانی با به کارگیری از تجهیزات درجه یک و با کیفیت دستگاه های تصفیه آب خانگی بسیار پیشرفته و کاربردی را ارائه می دهد.

سه راهی استیل تصفیه آب خانگی واتر تک watertek

سه راهی استیل تصفیه آب خانگی واتر تک watertek

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط