سوئیچ فشار بالا و فشار پایین تصفیه آب

سوئیچ فشار بالا و فشار پایین تصفیه آب

در برخی از دستگاه های تصفیه آب جهت کنترل نمودن وضعیت و عملکرد دستگاه از سوییچ های فشار بالا  (high pressure) و یا سوئیچ فشار پایین (low pressure) استفاده می کنند. سوئیچ های فشار بالا و فشار پایین در دستگاه، برقی هستند و عموما در دستگاه هایی که سیستم تصفیه در آنها اسمز معکوس می باشد از سوئیچ ها استفاده می کنند.

سوئیچ high pressure وظیفه دارد تا هنگامی که مخزن ذخیره پر از آب شد، دستور قطع جریان برق دستگاه را بدهد. زیرا دیگر نیاز به عملکرد دستگاه نیست و اگر دستگاه به کار خود ادامه دهد امکان سرزیر شدن آب از مخزن وجود دارد.

در واقع سوییچ هایپرشر سبب می شود تا در مخزن ذخیره، آب کافی برای مصرف وجود داشته باشد حتی در مواقعی که برق کل منزل قطع شده باشد. اگر سوئیچ فشار بالا در دستگاه به درستی کار نکند علاوه بر اینکه آب کافی در مخزن وجود نخواهد داشت بلکه امکان آسیب و حتی ترکیدن مخزن نیز وجود دارد. همچنین اگر سوئیچ فشار بالا خراب شود در نهایت سایر قطعات مانند پمپ و شیر برقی نیز به سرعت آسیب می بینند.

علاوه بر سوئیچ هایپرشر سوئیچ دیگری به نام لوپرشر در دستگاه تصفیه وجود دارد. سوئیچ low pressure و یا فشار پایین وظیفه دارد تا هنگامی که آب ورودی به دستگاه به هر دلیلی قطع شود و یا حتی هنگامی که آب ورودی فشار خیلی ضعیفی دارد، سیستم تصفیه را خاموش کند. این کار سبب می شود تا صدمه ای به پمپ وارد نشود.

اگر سیستم تصفیه آب بدون اینکه آبی وارد آن شود به کار خود ادامه دهد بسیاری از قطعات دستگاه به سرعت خراب می شوند و کارایی خود را از دست می دهند.

در نتیجه هر دو سوئیچ فشار بالا و فشار پایین نقش مهمی را در برابر حفاظت از سیستم تصفیه بر عهده دارند و وجود آنها به روند کاری دستگاه بسیار کمک می کند.

دستگاه های تصفیه آب واتر تک (water tek) برقی هستند و با تکنولوژی اسمز معکوس عمل تصفیه را انجام می دهند که سوئیچ فشار بالا و فشار پایین جزء قطعات اصلی این دستگاه ها است. اجزاء و قطعات واتر تک اصل و با کیفیت بوده و محصول کشور تایوان است.

سوئیچ فشار بالا و فشار پایین تصفیه آب

سوئیچ فشار بالا و فشار پایین تصفیه آب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط