سیم کشی قطعات دستگاه های تصفیه آب آکوا تک

سیم کشی قطعات دستگاه های تصفیه آب آکوا تک

دستگاه های تصفیه آب خانگی با فرایند اسمز معکوس دارای قطعات برقی و تجهیزاتی هستند که با نصب به برق عمل می کنند. این قطعات باید مرتب و به ترتیب در کنار یکدیگر قرار گیرند ، این قطعات با اصولی خاص به کمک کابل های برق به یکدیگر متصل می شود.

اجزاء :

  • ترانسفورمر برق : قسمت خروجی این بخش دارای 2 سیم به رنگ مشکی و قرمز است ، سیم با رنگ مشکی برای برق منفی است و سیم با برق قرمز برای برق مثبت. این قطعه برق 220 ولت را به برق 24 ولت تبدیل می کند و توان تامین برق تا 1.2 آمپر را دارد.
  • سوئیچ فشار پایین : کلید برقی است که زمانی که فشار آب ورودی از psi6 که همان حد مشخص است پایین تر بیاید ، این کلید مسیر برق را قطع می کند.
  • سوئیچ فشار بالا : این قطعه همانند سوئیچ فشار پایین است اما با این تفاوت که زمانی فشار آب از حد مشخص که psi30 است بیشتر شود این کلید مسیر برق را قطع می کند.
  • پمپ فشار : این قطعه جزء مهمترین قسمت هاست و با ولتاژ 24 ولت عمل می کند.
  • شیر برقی : این شیر الکتریکی است و مسیر جریان آب را باز و بسته می کند.

نحوه اتصال قطعات آکوا تک :

ابتدا سیم قرمز خروجی ترانس به طور مستقیم به یکی از سوکت های سوئیچ پایین وصل می شود و سوکت دیگر سیم مستقیم به سوئیچ فشار بالا وصل می شود. سوکت دیگر سوئیچ به سیم قرمز پمپ فشار و سیم مشکی رنگ به ترانس متصل می شود.

برای این که با شروع به کار کردن شیر برقی و باز شدن مسیر آب درون دستگاه جریان پیدا کند ، سیم قرمز شیر برقی به سیم قرمز پمپ و سیم مشکی شیر برقی به سیم مشکی پمپ وصل می شود.

نکته قابل توجه این است که سیم های رابط فرقی نمی کند که به کدام سوکت سوئیچ فشار پایین یا بالا وصل شود.

سیم کشی قطعات دستگاه های تصفیه آب آکوا تک

سیم کشی قطعات دستگاه های تصفیه آب آکوا تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط