شاسی فایبر گلاس در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

شاسی فایبر گلاس در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

شاسی، براکت و پایه نام هایی از یک قطعه بسیار کاربردی در دستگاه های تصفیه آب خانگی از جمله دستگاه های تصفیه آب واتر تک (water tek) می باشد. براکت وظیفه دارد تا تمامی اجزاء و تجهیزات به کار رفته در دستگاه های تصفیه آب اسمز معکوس را که تعداد کمی هم ندارند، جمع آوری کند و به آن ها نظم دهد. شاسی ها از نظر ساختاری و جنس با هم تفاوت دارند و بر اساس همین تفاوت ها به انواع مختلفی تقسیم بندی می شوند.

براکت ها با جمع آوری فیلترها و قطعات مختلف تصفیه در کنار هم ساختاری یکپارچه و منظم را از دستگاه تصفیه آب نشان می دهند و بر ظاهر کلی دستگاه تاثیر دارند. یکی از مهم ترین مواردی که در هنگام انتخاب شاسی باید به آن ها توجه کردن مقاومت شاسی است. مقاومت شاسی دستگاه به مواد سازنده شاسی بر می گردد. در واقع هر چقدر در ساخت شاسی ها از مواد اولیه با کیفیت تری بهره ببرند در نهایت شاسی در برابر ضربه، دما، حرارت و رطوبت مقاومت بالاتری دارد و دیرتر فرسوده و خراب می شود.

شاسی هایی که از جنس فایبر گلاس هستند بر خلاف شاسی های فلزی هیچگاه زنگ نمی زنند. شاسی های فایبر گلاس در واقع از کامپوزیت بر پایه الیاف شیشه و مواد پلیمری ساخته شده اند که از پشم شیشه نیز در جهت تقویت نمودن آن استفاده کرده اند. شاسی های فایبر گلاس به گونه ای ساخته شده اند که در برابر حرارت بسیار مقاوم هستند و از مهم ترین ویژگی های آن انعطاف مناسب شاسی می باشد.

شاسی های فایبر گلاس برای استفاده در مناطقی که رطوبت هوا بالا است، بسیار مناسب می باشد. از آنجایی که رطوبت سبب زنگ زدگی شاسی های فلزی می شود استفاده از شاسی فایبر گلاس می تواند انتخاب بسیار بهتری باشد.

شاسی فایبر گلاس در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

شاسی فایبر گلاس در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

  • شاسی فایبرگلاس دستگاه تصفیه آب

مطالب مرتبط