شیر برداشت اهرمی در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

شیر برداشت اهرمی در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

شیر برداشت تنها قطعه از دستگاه های تصفیه آب زیر سینکی واتر تک (water tek) است که در معرض دید قرار می گیرد. بنابراین باید ظاهری مناسب داشته باشد و در بهترین نوع خود انتخاب گردد.

شیرهای برداشت از نظر عملکرد و کارایی وظیفه ای یکسان دارند. شیر برداشت در واقع آخرین قطعه از دستگاه تصفیه آب می باشد که آب در آن جریان پیدا می کند و در نهایت مورد استفاده قرار می گیرد.

آلیاژها و مواد استفاده شده در شیر برداشت کیفیت آن را تعیین می کنند. هر چقدر شیر برداشت سنگین تر باشد یعنی از مواد اولیه با کیفیت تری ساخته شده و طول عمر بسیار بالاتری نیز دارد.

شیرهای برداشت مانند سایر قطعات دستگاه تصفیه در انواع مختلفی قرار می گیرند. با اینکه ساختار کلی آنها یکسان می باشد اما مواردی چون نوع فلکه، نوع بدنه و رنگ شیر برداشت از مواردی است که سبب ایجاد تفاوت بین شیرهای برداشت می شوند.

شیر برداشت اهرمی یکی از انواع مدل های این شیرها است. در واقع فلکه این شیر به صورت اهرمی است و با چرخش این اهرم آب از شیر خارج می شود و در صورت بستن جریان آب قطع می گردد.

استفاده از شیرهای برداشت اهرمی هیچ گونه محدودیتی ندارد یعنی از این شیرها می توان در تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی جهت برداشت آب تصفیه شده استفاده کرد.

کمپانی water tek یکی از کمپانی هایی می باشد که قطعات به کار برده شده در سیستم های خود را در بهترین و با کیفیت ترین نوع انتخاب می کنند. به همین دلیل این کمپانی توانسته است تمامی محصولات خود را تحت تایید سازمان های بین المللی قرار دهد و از اعتبار و شهرت نیز بهره مند گردد.

شیر برداشت اهرمی در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

شیر برداشت اهرمی در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط