شیر برداشت در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

شیر برداشت در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

با گذشت زمان و افزایش صنایع مختلف و تولید پساب های شیمیایی، آب های زیر زمینی در معرض آلودگی قرار گرفته و آب ورودی به منازل حاوی آلاینده هایی است که در طول زمان سبب به خطر افتادن سلامتی افراد و خانواده ها می شود. از این رو بسیاری از نهادها و کمپانی های دستگاه های تصفیه آب شروع به تولید دستگاه هایی نموده اند که عموم بتوانند آبی هرچه سالم تر و مغذی تر را در دسترس داشته باشند. کمپانی واتر تک (water tek) از جمله تولید کنندگان تایوانی سیستم های تصفیه آب خانگی می باشد که در ساخت محصولات خود از تجهیزات و ابزارهای بسیار با کیفیت و با طول عمر بالایی استفاده کرده است.

اغلب سیستم های تصفیه آب اسمز معکوس واتر تک مجهز به شیر برداشت (Faucet) می باشند. در واقع از آن جایی که آب تصفیه شده بسیار با کیفیت می باشد پس باید توسط شیر مجزایی مورد استفاده قرار بگیرد زیرا در صورت مخلوط شدن با آب شهری و شیر سینک ظرفشویی می تواند دوباره کیفیت خود را از دست بدهد.

شیرهای برداشت تصفیه آب معمولا ظریف و کوچک می باشند و می توان آن را بر روی سینک ظرفشویی نصب نمود. البته این شیرها قابلیت این را دارند که با استفاده از پایه ای کوچک بر روی دیوار نیز نصب شوند. تمامی شیرهای برداشت دارای اهرم هایی هستند که با چرخش آن ها به راحتی باز و یا بسته می شوند.

شیرهای برداشت مورد استفاده در سیستم های تصفیه آب می تواند شامل انواع مختلفی نظیر شیر اهرمی، شیر ستاره ای، شیر اشکی و یا غیره باشند.

شیرهای مورد استفاده در دستگاه های تصفیه آب واتر تک از نظر کیفیت بسیار قابل اطمینان هستند و اغلب با استفاده از استیل ضد زنگ ساخته شده اند در حالی که شیرهای برداشت نامرغوب و بدون کیفیت معمولا از جنس برنج و یا سرب هستند.

شیر برداشت در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

شیر برداشت در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط