شیر برداشت دستگاه تصفیه آب برند واتر تک

شیر برداشت دستگاه تصفیه آب برند واتر تک

زمانی که آب تصفیه می شود در هنگام خروج به دلیل سالم بودن کامل نباید با لوله کشی ها در ارتباط باشد زیرا امکان دارد آلودگی های زیادی در آنجا وجود داشته باشد و آب را مجدد آلوده کند .

در بیشتر دستگاه های تصفیه آب فیلتراسیون آب تصفیه شده در مخزن ذخیره دستگاه تصفیه آب نگهداری می شوند و در نتیجه از یک شیر برداشت مجزا و جداگانه قابل استفاده و مصرف است .

این شیر برداشت روی سینک یا روی پایه قرار می گیرد که انواع مختلفی دارد که از نظر سایز و شکل ظاهری با یک دیگر تفاوت دارند.

جنس استیل این شیر برداشت قابلیت ضد زنگ دارد و همچنین دارای ورودیه یک چهارم اینچ است که این استاندارد ترین اندازه شلنگ تصفیه آب است .

انواع شیر برداشت ها در دستگاه های تصفیه آب می توان به اهرمی ، الم عصایی ، الم نیمه عصایی ،چرخشی و ستاره ای اشاره کرد که تمامی آنها در 3 سایز کوچک، متوسط و بزرگ موجود است .

هر شیر برداشت در دستگاه های تصفیه آب شامل قسمت های تنه ،الم مغزی می شود که مغزی های آنها معمولا قابل تعویض هستند و آن هم نیز در سه سایز کوچک و متوسط و بزرگ وجود دارد.

همچنین مغزی شیر برداشت می تواند از دو جنس برنجی و آلومینیومی باشد و استفاده شود اما ما به شما جنس برنجی را پیشنهاد می کنیم.

شیر برداشت علاوه بر زیبایی باید ساخته شده آلیاژ های بی خطر باشد و در آن از سرب استفاده نشده باشد.

شیر های برداشت اهرمی از جنس استیل  و ضد زنگ بوده و به صورت اهرمی باز و بسته و در بیشتر دستگاه های تصفیه آب از این شیر استفاده می شود.

شیر دستگاه تصفیه آب مدل ستاره ای حالت فانتزی دارد و در رنگ های نقره و طلایی در قسمت فلکه ساخته شده اند .

شیر برداشت دستگاه تصفیه آب برند واتر تک

شیر برداشت دستگاه تصفیه آب برند واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط