شیر تخلیه در دستگاه تصفیه آب واتر تک

 شیر تخلیه در دستگاه تصفیه آب واتر تک

شیر تخلیه در بعضی از دستگاه های تصفیه آب وجود دارد که به نام های مختلفی از آن یاد می کنند از جمله شیر بکواش ممبران، شیر شستشوی ممبران و یا شیر تخلیه ممبران که ممکن است به صورت دستی و اتوماتیک کار کنند.

شیر بکواش دستی توسط اپراتور باز و بسته می شود ولی آنهایی که اتوماتیک است نیازی به اپراتور ندارد.شیر تخلیه بیشتر در دستگاه هایی که به روش اسمز معکوس کار می کنند وجود دارد.

شاید در دستگاه تصفیه آب خانگی شما این شیر وجود نداشته باشد نگران نباشید چون می توان به راحتی یک شیر بکواش بر روی محدود کننده قرار داد. وجود شیر تخلیه برای طول عمر ممبران مفید است.

ممبران ها اصولا در جاهایی به کار می روند که آب از سختی برخوردار است و همین سختی باعث ایجاد رسوب در ممبران ها می شود و برای رسوب گذاری کمتر نیاز به عمل بکواش است .

به این صورت که شیر تخلیه مسیر خروجی فاضلاب را به صورت کامل باز می کند و این سبب می شود تا آب سخت و غلیظ با فشار بسیار زیاد تخلیه شود . هنگامی که تخلیه آب با فشار بالا صورت می گیرد رسوبات نیز به همراه آب از فیلتر خارج می شوند.

در دستگاه هایی که شیر تخلیه به صورت اتوماتیک است خود به خود عمل بکواش انجام می شود معمولا دو دقیقه انجام عمل بکواش طول می کشد. البته ممبران به کار رفته در دستگاه تصفیه آب باید قابلیت شستشو و بکواش را داشته باشد پس هنگام خرید ممبران به این قضیه دقت کنید.

 شیر تخلیه در دستگاه تصفیه آب واتر تک

شیر تخلیه در دستگاه تصفیه آب واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط