شیر میکس در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

شیر میکس در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

اغلب دستگاه های تصفیه آب واتر تک (water tek) با روش اسمز معکوس آب ورودی را تصفیه می کنند. در دستگاه های تصفیه آب اسمز معکوس بین قطعات و فیلترها ارتباطاتی وجود دارد. شیر میکس یکی از قطعات مورد استفاده در سیستم های تصفیه آب خانگی واتر تک است و دارای ارتباطی بین فیلترها و مخزن می باشد.

همان گونه که میدانید آب خروجی از سیستم اسمز معکوس و به صورت جزئی تر آب خروجی از فیلتر ممبران با حذف املاح، بسیار نرم شده و میتوان گفت به آب خالص تبدیل می گردد. حذف تمامی املاح موجود در آب ممکن است سبب ایجاد طعم ناخوشایندی در آب شود که برخی از مصرف کنندگان قادر به مصرف آن نباشند. برای رفع این مشکلی گاهی از فیلترهای مینرال و فیلتر قلیایی استفاده می شود. اما یکی دیگر از راه های رفع این مشکل تنظیم سختی آب با استفاده از شیر میکس است.

به صورت کلی شیر میکس از نظر جنس در دو نوع پلاستیکی و یا فلزی ساخته می شود. از نظر قیمتی شیر میکس پلاستیکی ارزان تر است اما از دقت کمتری نسبت به شیر میکس فلزی بهره مند است. بنابراین شیر میکس فلزی با کیفیت تر بوده و به صورت پیچی ساخته می شود. وجود پیچ بر روی این شیر باعث می شود تا تنظیم سختی آب با دقت بیشتری صورت بگیرد.

عملکرد شیر میکس در دستگاه تصفیه آب واتر تک

شیر میکس آبی را که از فیلترهای پیش تصفیه عبور کرده و به نوعی تصفیه مقدماتی در آن صورت گرفته اما هنوز هم دارای سختی می باشد، قبل از ورود به پمپ جدا می کند. این آب وارد شیر میکس شده و به صورت قطره ای درون مخزن اضافه می شود. برای مثال در هر 5 ثانیه یک قطره آب از شیر میکس وارد مخزن شده و سختی آب را به مقدار کمی بالا می برد. این کار سبب می شود تا طعم آب خروجی از شیر برداشت دلپذیرتر شود.

شیر میکس در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

شیر میکس در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

  • چطور اب تصفیه را تنظیم کنیم که اب سیاه نیاید

مطالب مرتبط