ضرورت استفاده از زانویی ممبران یک طرفه در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک 

ضرورت استفاده از زانویی ممبران یک طرفه در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک 

سیستم نوین و پیشرفته اسمز معکوس تنها با وجود فیلتری به نام ممبران تکمیل می شود و شروع به کار می کند، در واقع بدون وجود فیلتر ممبران فرآیند اسمز معکوس معنایی پیدا نمی کند.

دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک (water tek) از جمله سیستم های تصفیه آب خانگی برتر می باشند که با روش اسمز معکوس کار می کنند و مجهز به فیلتر ممبران هستند.

فیلتر ممبران در مسیر انتهایی خود آب را به دو بخش فاضلاب و آب تصفیه شده تقسیم می کند.

زانویی ممبران یک طرفه نوعی اتصال ضروری در دستگاه های تصفیه آب خانگی RO است که در خروجی وسط هوزینگ ممبران که مربوط به خروج آب تصفیه شده می باشد قرار می گیرد.

وجود این اتصال در سیستم ضروری است زیرا اگر زانویی ممبران یک طرفه نباشد، به محض این که دستگاه خاموش شود، آب تصفیه شده ای که درون مخزن ذخیره شده است مجددا به داخل ممبران باز می گردد و سبب بروز مشکلات متعددی می شود.

بازگشت آب تصفیه شده از مخزن به ممبران سبب خراب شدن فیلتر ممبران می شود و از آنجایی که فیلتر ممبران گران ترین و مهم ترین فیلتر دستگاه است.

استفاده از زانویی ممبران با کیفیت و تست سلامت آن می تواند نقش مهمی در عملکرد صحیح ممبران داشته باشد.

از دیگر مشکلات نبود زانویی ممبران یک طرفه می توان به خاموش و روشن شدن دائم دستگاه اشاره کرد. زیرا بازگشت مجدد آب مخزن، سبب خالی شدن مخزن ذخیره شده و سوئیچ هایپرشر دستور روشن شدن پمپ تصفیه را می دهد. با تکرار این فرآیند دستگاه مدام خاموش و روشن می شود و می تواند به قطعات برقی دستگاه آسیب بزند.

ضرورت استفاده از زانویی ممبران یک طرفه در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک 

ضرورت استفاده از زانویی ممبران یک طرفه در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط